Overwatch 2 – Starwatch: Galactic Rescue Event اکنون در دسترس است


overwatch 2 در آخرین رویداد، لوازم آرایشی با مضمون فضایی در Starwatch (به طور رسمی Starwatch: Galactic Rescue) در چرخه کامل قرار می گیرند. رویدادهای PvE/PvP برای همه بازیکنان باز است و شاهدان نبرد با امپراتوری بی‌نهایت ظالم را خواهند دید. یک موشن کمیک جدید با اطلاعات بیشتر در دسترس است. آن را در زیر بررسی کنید.

Starwatch درون بازی دو تیم را در مقابل یکدیگر قرار می دهد: Watchers به ​​رهبری Bonebreaker و Infinite Empire به رهبری کهکشانی Emperor. البته، شما می توانید به عنوان یک مزدور صف بکشید و وارد هر دو طرف شوید. نقشه، مستعمره‌ی قمری Horizon (در حال حاضر Infinite Galactrius) است و Watchers برای برنده شدن باید 4 امتیاز کسب کند.

Infinite Empire از برجک ها و Gravity Implosion Barrels استفاده می کند تا آنها را متوقف کند. هم تیمی ها را می توان با سقوط دوباره احیا کرد و گرانش در نقطه پایانی قطع می شود. در یک پیچ و تاب هوشمندانه، کدام طرف برنده این رویداد خواهد بود، سرنوشت کهکشان در کمیک بعدی را تعیین می کند.

به عنوان یک جایزه درون بازی، بازیکنان می توانند قفل Asteroid Epic Skin را برای Wrecking Ball باز کنند و 50000 XP از چالش ها کسب کنند. علاوه بر این، یک بسته با زمان محدود با لوازم آرایشی برای هر شخصیت نیز موجود است. Starwatch: Galactic Rescue تا ۲۲ می در دسترس است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید