Overwatch 2 Season 9: Champion Roadmap فاش شد


برای فصل هایی که هیچ نقشه یا قهرمان جدیدی اضافه نمی شود، overwatch 2 فصل نهم: قهرمانان بسیار شلوغ به نظر می رسند. Blizzard Entertainment مشخص کرد که بازیکنان چه زمانی می توانند انتظار محتوای متنوعی را داشته باشند، از جمله تغییرات بازی رقابتی جدید، یک Battle Pass و یک حالت Co-op Cosmic Crisis که در زمان راه اندازی (برای مدت زمان محدود) در دسترس است.

سایر لوازم آرایشی جدید، از جمله پوسته اسلحه جدید Los Muertos، نیز با بازگشت رویداد محدود روز ولنتاین (از جمله پوسته جدید Reaper) در دسترس خواهند بود. حالت جدید Hero Mastery، Gauntlet، در تاریخ 12 مارس در دسترس خواهد بود. برای اطلاع از رویداد همکاری بعدی، گاوچران بی باپ، در “اواسط فصل” موجود است، که می تواند به معنای Gauntlet باشد.

برای جزئیات بیشتر در مورد سایر تغییرات، از جمله تعادل قهرمان، همراه باشید. overwatch 2 فصل نهم: قهرمانان از 13 فوریه برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch آغاز می‌شود. اولین تریلر را اینجا ببینید. همچنین می‌توانید نقد و بررسی بازی پایه ما را بخوانید، اگرچه از زمان انتشار تاکنون تغییرات زیادی داشته است.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید