Overwatch 2 Season 9: Champion Patch به 38 گیگابایت فضای خالی نیاز دارد


فصل 9 overwatch 2، قهرمانان در 13 فوریه با یک بازسازی اساسی از بازی رقابتی و تغییرات قابل توجه تعادل وارد می شوند. بنابراین مناسب است که این یک وصله “rebase” باشد، وصله های قبلی را برای جلوگیری از بزرگ شدن نصب کلی یکپارچه می کند.

همانطور که توسط مدیر انجمن Kaedi در انجمن های بلیزارد بیان شده است، بازیکنان به “حداکثر 38 گیگابایت فضای خالی در سیستم خود هنگام به روز رسانی نیاز دارند.” اگر فضای مورد نیازتان را ندارید، می‌توانید پس از انتشار پچ، بازی را حذف و دوباره نصب کنید.

overwatch 2 فصل نهم: قهرمانان برروی Xbox One، Xbox Series X/S، PS5، PS4، PC و Nintendo Switch در دسترس خواهد بود. تغییرات بازی رقابتی شامل نظارت بر پیشرفت رتبه در زمان واقعی، تنظیم مجدد رتبه ها، بازگشت مسابقات قرارگیری و موارد دیگر است. همچنین یک رویداد Co-op جدید با زمان محدود، “Cosmic Crisis” و یک پاس نبرد که شامل پوسته اسطوره ای جدید، “Ancient Caller Moria” است، وجود خواهد داشت.

دیگر محتوای آینده شامل Gauntlet، یک حالت تسلط قهرمان جدید است که در آن بازیکنان از برج‌ها در برابر امواج ربات‌ها در 12 مارس دفاع می‌کنند. یک رویداد همکاری با “کاوبوی بی باپ” نیز در میانه فصل اعلام شده است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید