Overwatch 2 Season 9: Champions در 13 فوریه عرضه می شود


سرگرمی در کولاک overwatch 2 فصل نهم خود با عنوان “قهرمانان” در 13 فوریه آغاز خواهد شد. این تریلر برای اولین بار در 7 فوریه پخش شد و بر اساس تصویر کوچک، به نظر می رسد توسعه دهنده تغییراتی را که در بازی رقابتی رخ می دهد را تشریح خواهد کرد.

فصل 9 چند تغییر تعادل دیگر را به همراه دارد، از جمله تانک‌ها و فروشنده‌های آسیب که نسخه‌های کم‌رنگی از غیرفعال‌های پشتیبانی خود را دریافت می‌کنند. بنابراین، سایر قهرمانان می توانند سلامتی را بازیابی کنند، البته با سرعت کمتر. این تغییر باید بازی متمرکز بر فردی را تشویق کند و در عین حال فشار حمایتی را نیز کاهش دهد.

باید دید طرفدارانی مانند Genji و Tracer چگونه می توانند نقش فعالی را ایفا کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که فصل 9 شامل و تغییرات خواهد شد، با ما همراه باشید.

overwatch 2 این بازی روی Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch در دسترس است و گفته می شود بیش از 50 میلیون کاربر دارد. امسال، ما یک حالت PvP جدید، Clash، و همچنین Hanaoka، بازسازی Hanaura را اضافه می کنیم. The Venture و Space Rangers نیز به فصل 10 و 12 خواهند پیوست.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید