تریلر معرفی Overwatch 2 Season 8: Call of the Hunt حالت Battle of the Beasts را نشان می دهد.


تریلر پرتاب Call of the Hunt، overwatch 2 آخرین فصل از راه رسید. ما محتوای جدیدی را که بازیکنان می‌توانند در هنگام عرضه فصل 8 فردا، 5 دسامبر، انتظار داشته باشند، برجسته می‌کنیم. آن را در زیر بررسی کنید.

علاوه بر قهرمان جدید تانک Mauga، حالت جدیدی با زمان محدود “Beast Battle” اضافه شده است. هر تیم دو اوریسا غول پیکر مجهز به پوست های افسانه ای را می بیند که تا سر حد مرگ با هم دعوا می کنند. سایر بازیکنان احتمالاً مجبور خواهند شد ترازو را به یک طرف یا آن طرف خم کنند، حتی اگر نمی خواهند زنده بمانند.

پاس نبرد ممتاز جدید نیز در راه است، از جمله پوسته های شکارچی جانوران برای آنا و یونکر کوئین. همچنین پوسته‌های جدیدی با تم هاردلایت برای Reaper، Mercy، Reinhardt و Tracer وجود دارد که احتمالاً در Voucher Shop وجود دارد.

طرفداران حالت Hero Mastery می توانند منتظر دوره هایی برای Mei، Genji، Lucio، D.Va و Echo باشند. در مورد رویدادهای فصلی، Winter Wonderland در 19 دسامبر با مجوز رویداد Winter Faire جدید بازمی‌گردد. سال اژدها 30 ژانویه 2024 است و نقشه جدید پروپ هانت در راه است. به زودی جزئیات بیشتری در مورد فصل اعلام خواهیم کرد، پس با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید