تریلر معرفی Overwatch 2 Season 7: Rise of Darkness حالت‌ها، پوسته‌ها و موارد دیگر PvE جدید را به نمایش می‌گذارد.


تریلر معرفی Blizzard Entertainment overwatch 2 فصل 7: ظهور تاریکی اخیراً منتشر شد و محتواها و پوسته های جدید با موضوع هالووین را نشان داد. به جای Junkenstein’s Revenge، جذابیت اصلی Trials of Sanctuary خواهد بود، یک حالت PvE جدید که با همکاری آن ایجاد شده است. دیابلو 4. آن را در زیر بررسی کنید.

در این حالت جدید، بازیکنان کنترل قهرمانانی مانند Inarius Pharah، Imperious Reinhardt، و Demon Hunter Sombra را در دست می‌گیرند و با باس‌هایی مانند Zomnyx، Butcher Roadhog و Azmodan Wrecking Ball در نسخه‌ی ترسناک Blizzard World مبارزه می‌کنند. ارتقاء سلاح های جدید با پیشرفت شما به دست می آید که در نبرد با لیلیت مویرا به اوج خود می رسد.

در این فصل، 17 پوسته جدید هالووین در فروشگاه و Premium Battle Pass موجود است، از جمله پوسته جدید Hanzo Mythic. یک نقشه کنترلی جدید، ساموآ، نیز در اینجا وجود دارد، و Sombra در حال انجام یک بازسازی مورد انتظار است (Roadhog در اواخر فصل می آید).

فصل 7: Rise of Darkness در تاریخ 10 اکتبر در دسترس خواهد بود. به زودی جزئیات بیشتری را ارائه خواهیم کرد، پس لطفا کمی صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید