Overwatch 2 Season 5 ممکن است علاقه‌مندان به Lifeweaver بیشتری را معرفی کند


overwatch 2 جدیدترین قهرمان پشتیبانی ما، Lifeweaver، زمانی که برای اولین بار راه اندازی شد بسیار ناامید کننده بود. با این حال، تغییرات در کنترل و یک گاومیش بسیار مورد نیاز برای درمان نهایی و شفا او، او را زنده تر از قبل می کند.

کارگردان بازی آرون کلر گفت: این باید خوب باشد، درست است؟ بیش از حد این بیشتر از یک عدد خام است که به سلاح یا توانایی یک قهرمان اختصاص داده شده است. بازیکنان برای انتخاب یک قهرمان بر دیگری به دلیل نیاز دارند.

در مورد Lifeweaver، این دلایل باید در توانایی‌های کاربردی او باشد. Life Grip و Petal Platform توانایی‌های تغییر دهنده بازی هستند، اما آنها نیز ناسازگار هستند. می‌توان از آن‌ها استفاده کرد، اما اغلب یا در انتظار استفاده توسط Lifeweaver است یا تیم او یا با موفقیت استفاده نمی شود.”

ایده این است که وقتی گزینه‌های دیگر کار نمی‌کنند، انگیزه‌ای برای تغییر به Lifeweaver فراهم شود. تغییرات آینده ممکن است شامل یکی دیگر از علاقه‌مندان به Thorn Volley، کاهش تعداد ضربه، یک غیرفعال جدید و مزایای بالقوه جدید برای مهارت‌های کاربردی باشد. البته، تیم نمی‌خواهد مهارت‌های خام درمانی و دفاعی او را بیش از حد افزایش دهد.

هر تغییری که ایجاد شود، تیم امیدوار است که تا زمان انتشار فصل 5 آماده باشد. کلر همچنین به پست وبلاگ بعدی خود اشاره کرد که در مورد آینده تیراندازان قهرمان بحث می کند، بنابراین امیدواریم که برخی از جزئیات PvE وارد شوند. در این بین، با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید