Overwatch 2: Season 4 – تریلر جدید افسانه سیگما، Star Watch، Tarantis و موارد دیگر را فاش می کند


Blizzard Entertainment تریلر جدیدی را منتشر کرد. overwatch 2: فصل 4 از 11 آوریل شروع می شود. همراه با قهرمان پشتیبانی جدید Lifeweaver، یک Battle Pass جدید با پوسته اسطوره ای جدید، کهکشانی امپراتور سیگما، وجود دارد. آن را در زیر بررسی کنید.

این در ارتباط با Starwatch است، رویدادی با زمان محدود که از 9 می با پوسته های جدید شروع می شود. بازیکنان همچنین می توانند یک جناح را برای مبارزه برای امپراتوری بی نهایت یا ناظران انتخاب کنند. اما در مورد زمان راه اندازی چطور؟ حالت جدید بازی BOB و Weave اکنون فعال است و پوسته رایگان Epic Cassia Lifeweaver در دسترس است.

در 23 می، چالش Symmetra آغاز می‌شود و به بازیکنان یک Epic Gardener Skin رایگان برای Damage Dealer خود می‌دهد. در 25 می، ما Talantis را منتشر خواهیم کرد، اولین نقشه ای که با همکاری انجمن ساخته شده است. جزئیات هنوز فاش نشده است، اما در 1 ژوئن بازیکنان می توانند ماه پراید را جشن بگیرند.

توسعه‌دهنده همچنین وعده «به‌روزرسانی عمده کیفیت زندگی» و یک تجربه رقابتی اصلاح‌شده را هنگام پخش فصل 4 می‌دهد. اگر این کافی نبود، به نظر می رسد بریجت در هنگام استفاده از رالی نهایی خود سپر بزرگتری به دست می آورد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید