Overwatch 2 – Season 4 Hero Lifeweaver اولین تریلر گیم پلی بازی را دریافت کرد


تریلر از overwatch 2: فصل 4 از 6 آوریل آغاز می شود، اما بلیزارد اینترتینمنت به زودی یک قهرمان جدید را به بازیکنان معرفی خواهد کرد. Lifeweaver قهرمانی است که بیشتر به موقعیت یابی متکی است تا هدف گیری و دارای مجموعه گسترده ای از مهارت ها است. اولین تریلر بازی او را در زیر ببینید.

همراه با پرتاب گلبرگ های شفابخش، Life Grip برای محافظت از متحدان و کشیدن آنها به سمت Lifeweavers استفاده می شود (این هرگز نباید توسط ترول ها استفاده شود). پلتفرم گلبرگ پلتفرمی ایجاد می کند که هم دشمنان و هم متحدان را بالا می برد. همانطور که در تریلر مشاهده می شود، Ultimates بالقوه خطرناکی مانند Terra Surge Orisa را می توان از مسیر خارج کرد.

Rejuvenation Dash به شما امکان می دهد موقعیت خود را تغییر دهید و به نبرد بازگردید، اما همچنین به Lifeweaver شفای انبوهی را ارائه می دهد. درخت زندگی نهایی او، درخت بزرگی ایجاد می کند که متحدان نزدیک را شفا می دهد. به نظر می رسد که می تواند مسیر دید را نیز مسدود کند، بنابراین به عنوان نوعی مانع مفید است.

overwatch 2: فصل 4 در 11 آوریل برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch منتشر می شود. منتظر بروزرسانی های بعدی باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید