Overwatch 2: Season 4 – BOB and Weave، حالت Starwatch جزئیات جدیدی را اضافه می کند


فصل چهارم بلیزارد اینترتینمنت overwatch 2 هفته آینده با اولین نقشه جامعه، Talantis، و یک قهرمان پشتیبانی جدید، Lifeweaver آغاز می شود. همچنین یک Battle Pass جدید با 80 ردیف پاداش، از جمله پوسته افسانه‌ای برای سیگما به نام امپراطور کهکشانی وجود دارد. حالت دوم مبنای حالت جدیدی به نام Starwatch است که در 9 می عرضه می شود.

این فیلم که در یک داستان علمی تخیلی اسپین آف می گذرد، ناظران را در حال نبرد با یک امپراتوری بی نهایت می بیند. بازیکنان باید یک طرف را انتخاب کنند، اما این یک حالت PvP ساده نیست. در یک پست وبلاگ جدید، کارگردان آرون کلر گفت: “ما در حال معرفی برخی از عناصر PvE به مسابقات PvP هستیم. برج ها برای Infinite Empires قرار داده شده اند و Doomfist در کنار Watchers بازی خواهد کرد.

ما اخیراً در مورد حالت‌های بازی مانند این صحبت کرده‌ایم و می‌خواهیم آنها را بیشتر کاوش کنیم. قبلاً آزمایش‌هایی مانند این انجام داده‌ایم. این یک بستر آزمایشی طراحی و فناوری برای شروع ایجاد مأموریت‌های داستانی بود. overwatch 2از شما می خواهم در مورد استارواچ نیز همین فکر را داشته باشید. این اولین قدم به سوی چیزی بزرگتر و جاه طلبانه است که می توانیم برای آینده انجام دهیم. ”

ما هنوز نمی دانیم Starwatch چگونه کار خواهد کرد، اما این رویدادها علاوه بر محتوای معمول PvE جالب هستند.

یک حالت جدید دیگر، BOB و Weave، در فصل 4 فاش خواهد شد و به بازیکنان پوست Epic Cassia Lifeweaver را می دهد. در این حالت، BOB با استفاده از Lifeweaver’s Life Grip جابجا می شود که می تواند متحدان را تغییر مکان دهد. کلر آن را به عنوان یک “انفجار کامل” توصیف کرد، اما ما منتظر خواهیم بود تا خودمان آن را امتحان کنیم.

overwatch 2: فصل 4 از 11 آوریل برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch آغاز می شود. برای پیش نمایش یادداشت های پچ اینجا را ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید