Overwatch 2 - Ramattra

Overwatch 2 – فصل 3 تغییرات رتبه بندی شده و بازپرداخت Nerf Ultimate را با تغییر Hero اعمال می کند


overwatch 2 کارگردان بازی، آرون کلر، به‌روزرسانی توسعه‌دهنده جدیدی را در مورد آنچه در فصل 3 انتظار می‌رود (که اخیراً شاهد پوسته‌ای شبیه به نشت Kiriko بودیم) منتشر کرده است. کلر اعتراف کرد که حالت رتبه‌بندی از «فقدان درک» رنج می‌برد. سردرگمی زیادی وجود داشت، مانند ناتوانی در گروه بندی با دوستان، و تجربه منفی بازی با سایر بازیکنان رتبه بندی شده با مهارت های مشابه.

فصل 3 شاهد “برخی تغییرات” خواهد بود و “فصل 4 تغییرات بیشتری را با هدف شفاف‌تر کردن سیستم مشاهده خواهد کرد.” مدت زمان کافی” و اینکه بازی به اندازه کافی چالش برانگیز نبود. فصل بعدی تغییراتی را برای رسیدگی به این موضوع ارائه خواهد کرد، اما این تنها “گام اول” است.

جزئیات این هفته فاش خواهد شد. در مورد بازپرداخت نهایی برای ویژگی Hero Switching، با پاس تنظیم بعدی، از 30٪ به 25٪ می رسد.

“فرکانس تعادل موضوع بزرگی است. رفع اشکال در Hotfix باید به ما این امکان را می داد که تعادل را سریعتر مدیریت کنیم و Hog را در اوایل S2 تنظیم کنیم. وصله های اولیه و فصل های میانی هر فصل ما هنوز در حال برنامه ریزی وصله ها هستیم، اما اکنون می توانیم آن را پر کنیم. شکاف ها در صورت نیاز.”

تک شات و “مکانیک قهرمان خسته کننده” هنوز مورد بحث است. “این موضوع تفاوت های ظریف زیادی دارد، مانند فراوانی این مکانیک ها، مبادله برای استفاده از آن، سطح قدرت کلی قهرمان، تعداد دفعات بازی قهرمان، فانتزی قهرمان. لطفا بدانید که من” من اینجا گوش می کنم، بازخورد عالی است و بسیار خوش آمدید، و زمانی که چیزهای بیشتری برای به اشتراک گذاشتن داشته باشم به این موضوع بازخواهم گشت.

ما تاریخ شروع فصل 3 نداریم، اما باید از ماه آینده بر اساس طول هر فصل شروع شود. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

overwatch 2 موجود بر روی Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch. بررسی ما از نسخه پایه را در اینجا بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha