Overwatch 2: Season 2 Roadmap تاریخ رویداد، لوازم آرایشی Premium Battle Pass را مشخص می کند.


پس از رونمایی از گیم پلی overwatch 2: با فصل 2، بلیزارد اینترتینمنت نقشه راه محتوای آینده را نیز ارائه کرد. حالت جدید Battle for Olympus از 5 تا 19 ژانویه 2023 اجرا می شود، جایی که قهرمانان با پوسته های مختلف اساطیر یونان مبارزه می کنند و دارای قدرت های ویژه هستند. Winter Wonderland نیز از 13 دسامبر تا 4 ژانویه 2023 و سال نو چینی از 17 ژانویه تا 1 فوریه 2023 اجرا خواهد شد.

هر رویداد دارای پوسته هایی است که می توان با انجام چالش ها به دست آورد. اینها عبارتند از Epic Ice Queen Bridget، Legendary Winged Victory Mercy و Legendary Kachi Echo. دارندگان Battle Pass ممتاز همچنین می‌توانند قفل پوسته‌های اسطوره‌ای جدید Zeus Junker Queen و همچنین Poseidon Ramatra و Legendary Hades Pharah را باز کنند.

اگر Kiriko را در فصل 1 از دست دادید، می توانید با تکمیل چالش های قهرمان، قفل او را در فصل 2 باز کنید. به نظر می رسد لازمه این بازی برنده شدن است، اما می توانید آن را از فروشگاه نیز خریداری کنید.شما overwatch 1 اگر قبل از پایان فصل دوم وارد شوید، Sojourn، Junker Queen و Kiriko به صورت رایگان اعطا خواهند شد.

overwatch 2: فصل 2 در 6 دسامبر شروع می شود و یک تانک جدید، یک لاماترا، یک نقشه جدید، صومعه شامبالی، به علاوه برخی تغییرات تعادل را به ارمغان می آورد. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید