Overwatch 2: Season 2 اکنون در دسترس است


overwatch 2 فصل دوم برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch منتشر شده است. یک تانک جدید به نام Ramatra به همراه نقشه اسکورت جدید Chambali Abbey و یک Battle Pass حاوی پوسته‌های جدید از جمله Zeus Junker Queen Skin به فهرست اضافه خواهد شد. تریلر معرفی را در زیر مشاهده کنید.

اولین تانک تمپوی بازی، Ramatra می‌تواند در طول نبرد بین فرم‌های Omnic و Nemesis جابجا شود. اولی می بیند که از Void Accelerator برای شلیک جریان های پرتابه و بالا بردن موانع استفاده می کند، در حالی که دومی زره ​​پاداش می دهد، آسیب را مسدود می کند و مشت هایی را که سپرها را سوراخ می کند، شلیک می کند. نهایی او از نانوربات‌ها برای آسیب رساندن به دشمنان نزدیک استفاده می‌کند و تا زمانی که بازمانده‌ها وجود دارد، دوام می‌آورد.

محتوای بیشتری در این فصل منتشر می‌شود، با حالت Battle for Olympus از 5 تا 19 ژانویه 2023 و Winter Wonderland از 13 دسامبر 2023 تا 4 ژانویه 2023. سال نو چینی نیز در 17 ژانویه 2023 بازخواهد گشت و تا 17 ژانویه 2023 در دسترس خواهد بود. 1 فوریه. بازیکنان می‌توانند با انجام چالش‌ها در هر رویداد پوسته کسب کنند. بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید