تریلر فصل 11 Overwatch 2، نقشه فشاری جدید، Ashe's Mythic Skin و موارد دیگر را معرفی می کند.


فصل 11 overwatch 2این برنامه با نام “سوپر مگا اولترا واچ” از 20 ژوئن آغاز شد و بازیگران جلوه های ویژه و سنتای ریشه پوسته های جدید Sojourn، Genji، Anna، Cassidy و Wrecking Ball یادآور این سری های کلاسیک هستند. علاوه بر این، Ash دارای پوستی افسانه ای شبیه به Rita Repulsa از Power Range است. لطفا زیر را بررسی کنید.

در این فصل هیچ حالت زمان محدودی وجود ندارد که در آن شخصیت‌ها با مجموعه‌های حرکتی اصلاح‌شده مبارزه کنند، اما حالت جدید ساخت جامعه هنگام راه‌اندازی از راه خواهد رسید. بیش از حد، پیکان پراکنده هانزو و موارد دیگر. همچنین بهبودهایی در نقشه وجود دارد، از جمله نقشه جدید فشار، Runasapi و Colosseum.

New Hero Mastery Challenges برای Soldier 76 و Chirico نیز در زمان عرضه در دسترس خواهد بود، و Summer Games 2024 با پوسته‌های جدید برای Lifeguard در 9 جولای عرضه خواهد شد. بازی Quickplay جدید: هک در 15 جولای راه اندازی می شود و به بازیکنان اجازه می دهد تا در طول مسابقات، غیرفعال های مختلف را انتخاب کنند. برای جزئیات بیشتر در مورد سایر جنبه ها، از جمله تغییرات تعادل و رفع اشکال، با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید