Overwatch 2 Season 10: تریلر Venture Forth دارای Mirrorwatch، پوسته Mythic Mercy و موارد دیگر است.


اولین تریلر گیم پلی overwatch 2 فصل 10، با عنوان “Venture Forth” پس از فروشنده آسیب جدید، اکنون در دسترس است. ما یک نمای کلی از محتوایی که بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند ارائه می دهیم، از جمله یک رویداد جدید با زمان محدود، Mirror Watch. آن را در زیر بررسی کنید.

همانطور که از نام آن پیداست، Mirrorwatch بین Overwatch و Talon قرار می گیرد. اولی زره ​​ترسناک و براق قرمز و مشکی می پوشد، در حالی که دومی یک یونیفرم آبی و سفید به تن دارد. شخصیت‌های دیگر نیز ظواهر مختلفی دارند، اما شاید جزئی‌ترین آنها، پوسته اسطوره‌ای جدید این فصل، Vengeful Mercy باشد.

همانطور که بازیکنان در حالت‌های جدید با زمان محدود قرار می‌گیرند، بازیکنان می‌توانند از توانایی‌های بهبودیافته مانند حمله مرسی با کارکنان خود به دشمنان و بلوک Doomfist که مانعی برای محافظت از متحدان ایجاد می‌کند، استفاده کنند. علاوه بر Venture و Mirrorwatch، فصل 10 همچنین شامل یک زمان آزمایشی محدود از حالت جدید بازی Clash و اولین نقشه آن، Hanaoka (نسخه بهبود یافته هانامورا) است.

overwatch 2 فصل 10: Venture Forth در 16 آوریل شروع می شود، بنابراین برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید