Overwatch 2 فصل 10 در 16 آوریل عرضه می شود، گیم پلی جدید مهارت های Venture را برجسته می کند.


فصل بعدی بلیزارد اینترتینمنت خواهد بود overwatch 2 در 16 آوریل شروع می شود، و در حالی که برخی ناشناخته ها از جمله موضوع آن وجود دارد، یک فروشنده آسیب جدید در قالب Venture معرفی خواهد شد. اولین گیم پلی آنها را در زیر ببینید.

به عنوان یک باستان شناس، ونچر به یک بیل مکانیکی هوشمند مجهز شده است که به او اجازه می دهد در زیر زمین حفر کند، شکست ناپذیر شود و برای آسیب رساندن به زمین بیرون بیاید. Drill Dash به شما این امکان را می دهد که به سرعت به جلو حرکت کنید و دشمنان را به عقب برگردانید. بیل هوشمند همچنین می تواند یک بار لرزه ای شلیک کند که منفجر می شود و پس از طی مسافت معینی آسیب وارد می کند.

شوک تکتونیکی نهایی Venture، یک موج شوک را در یک منطقه گسترده می فرستد، اما استقرار آن کندتر از Earthshatter راینهارت است. در مورد غیرفعال‌ها، با حملات سرد سریع آسیب بیشتری وارد می‌کنید و همچنین هنگام استفاده از توانایی‌ها، یک سپر موقت به دست می‌آورید.

Venture ماه آینده برای اولین بار (در دسترس همه بازیکنان) قرار خواهد گرفت، اما یک دوره آزمایشی محدود از امروز تا 31 مارس در همه پلتفرم ها در دسترس بازیکنان خواهد بود. منتظر اطلاعات بیشتر در مورد فصل 10 در هفته های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید