نقشه راه فصل 10 Overwatch 2 فاش شد، Mirrorwatch از 23 آوریل شروع می شود


به همراه تریلر گیم پلی بازی overwatch 2 برای فصل دهم، Venture Forth، بلیزارد اینترتینمنت نقشه راهی را منتشر کرده است که تاریخ‌های محتوای آینده را مشخص می‌کند. در 16 آوریل با معرفی Venture آغاز می شود، یک فروشنده آسیب جدید که به زیرزمین می رود و با دریل های هوشمند دشمنان را در هم می شکند.

بهترین از همه این است که فورا قفل آن باز می شود، بنابراین نیازی نیست با یک پاس جنگی یا خرید یک پاس ممتاز مبارزه کنید. آزمایشی با زمان محدود “Clash”، حالت جدیدی که در آن بازیکنان امتیاز کسب می کنند و بیشتر به قلمرو حریف فشار می آورند، نیز در همان روز آغاز می شود. در همین حال، Mirrorwatch (همچنین برای مدت محدودی در دسترس است) از 23 آوریل شروع می شود و دنیایی را معرفی می کند که در آن Talon و Overwatch دارای وفاداری های متناقض و توانایی های قهرمان دوباره هستند.

سایر رویدادهای تاریخ دار عبارتند از: بیش از حد اسکین جدید هانزو در مسابقات قهرمانی سری دالاس ماژور در تاریخ 31 مه آغاز به کار خواهد کرد. اگر نه، غرور برمی گردد. overwatch 2 x همکاری پورشه و بازسازی آینده Wrecking Ball بدون تاریخ است. منتظر اطلاعات بیشتر در هفته های آینده باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید