Overwatch 2 – اگر حداقل یک دشمن زنده باشد، نهایت راماترا تمام نمی شود


راماترا یک موضوع است overwatch 2 امروز اولین تریلر گیم پلی او فاش شد که جزئیات توانایی های او را نشان می دهد. در یک پست وبلاگ جدید، جاش نو، طراح Lead Balance و تس لیمان، طراح بازی، جزئیات جالبی در مورد کیت و توانایی های او ارائه می دهند.

به عنوان مثال، کارکنان راماترا، شتاب دهنده خالی، جریانی از پرتابه ها را شلیک می کنند و اینها سرعت حرکت دارند. با این حال، نه تنها هیچ آسیبی ندارد، بلکه “می تواند مقدار زیادی آسیب وارد کند، به خصوص اگر ضربه مهمی را وارد کنید.”

Pummel، حمله ای به شکل Nemesis که 8 ثانیه طول می کشد، با هر نوسان موجی از انرژی را به سمت جلو پرتاب می کند. همچنین می تواند به تمام دشمنان در خط خود آسیب برساند و سوراخ کند. همچنین از موانع عبور می‌کند، بنابراین شخصیت‌هایی مانند انتخاب‌های بالاتر فعلی مانند Zarya، Winston و D.Va ایمن نیستند.

برای آسیب مخزن، Ramattra دارای یک بلوک است. به عنوان مثال، برخلاف بلوک پاور Doomfist، هیچ خنک کننده ای ندارد. سرعت شما را کاهش می دهد و در حین مسدود کردن نمی توانید مشت بزنید. Vortex Ravenous به هر دو شکل موجود است و یک میدان آسیب ایجاد می کند که سرعت دشمنان را کاهش می دهد و آنها را به زمین می زند. جالب اینجاست که می تواند از دیوارها، دشمنان و سقف ها بپرد. برای فعال کردن به سادگی روی زمین ضربه بزنید.

Ultimate او، Annihilation، نانوربات‌هایی را ارسال می‌کند که به دشمنان نزدیک آسیب می‌رسانند و آسیب آنها را تا 50 درصد کاهش می‌دهند. شبیه به Transcendence Zenyatta، به عنوان یک حلقه ظاهر می شود. اما شاید احمقانه ترین قسمت Ultimate این باشد که هرگز تمام نمی شود. “وقتی پرتو به دشمن می‌پیوندد، مدت زمان نهایی متوقف می‌شود. خود نهایی نسبتاً کوتاه است، اما اگر به کسی وصل شود، پایان نیست. تا زمانی که دشمنان وجود داشته باشند و او نمرد، او می تواند فرم Nemesis خود را (که بلافاصله پس از استفاده از Annihilation فعال می شود) به همراه Ultimate خود به طور نامحدود حفظ کند.

به طور کلی، راماترا برای بازی سرگرم کننده به نظر می رسد، اما مشخص نیست که او چقدر قوی یا ضعیف است. او برای فصل 2 در دسترس است که در 6 دسامبر منتشر می شود. جزئیات بیشتر در مورد سایر مطالب بعداً امروز اعلام خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید