پچ Overwatch 2 با On Fire بهینه‌سازی شده است، رویداد هاب اضافه می‌کند و قهرمانان متعدد را جذب می‌کند


بازی های تابستانی در حال حاضر برگزار می شود overwatch 2، Lucioball بازگشته است و اخیراً والیبال ساحلی وینستون را اضافه کرده است. بازیکنان می‌توانند چالش‌های جدیدی را برای باز کردن پوسته Epic Doomfist انجام دهند، اما این پچ میان‌فصل شامل برخی تغییرات، ویژگی‌ها و تغییرات تعادل نیز می‌شود.

اول از همه، On Fire است که با اولین فصل 5 خود بازگشته است. ورود به مراحل اولیه یک راند دشوارتر است، و امتیاز شما کمی سریع‌تر کاهش می‌یابد وقتی که آتش ندارید. ماندن در آتش حتی دشوارتر است. همچنین یک Event Hub جدید وجود دارد که به بازیکنان امکان دسترسی مستقیم به چالش‌ها، جوایز و حالت‌های رویداد را از منوی اصلی می‌دهد.

وقتی نوبت به بازی رقابتی می رسد، یک گزینه جدید صف تیمی وجود دارد که به پنج بازیکن اجازه می دهد بدون محدودیت رتبه در کنار هم قرار گیرند. پشتیبانی ها به 2، 2 فروشنده آسیب و 1 تانک محدود می شود، اما شما باید به جای قرار گرفتن در صف، نقش خود را در بازی تعیین کنید.

از نظر آپدیت های قهرمانی، فورتای اوریسا اکنون به جای 40 درصد، 50 درصد آسیب را کاهش می دهد. گرداب Ravenous Ramattra اکنون از میان قهرمانان عبور می کند، اما همچنان می تواند توسط موانع مسدود شود. میدان مانع راینهارت اکنون 1400 اسب بخار قدرت دارد و سرباز 76 دارای تفنگ پالس سنگین، موشک هلیکس و هواداران میدان بیوتیک است. برخی از یادداشت‌های زیر و جزئیات پچ را اینجا ببینید.

Overwatch 2 Retail Patch Notes – 11 ژوئیه 2023

بازی های تابستان 2023

با رویداد فصلی بازی‌های تابستانی برای سرگرمی در زیر نور آفتاب آماده شوید! برای بازی Lúcioball، Lúcioball Remix، والیبال ساحلی کاملاً جدید وینستون، به‌علاوه جوایز بزرگ آرایشی جدید مانند پوسته حماسی جدید Doomfist وارد شوید! امتیاز بگیرید!

به روز رسانی های عمومی

در تنظیم آتش

 • رفع اشکالی که باعث می‌شد بازیکنان در شروع دور جدید در بازی رقابتی در صورت اجرای هر حالت بازی یا Quick Play در صورت بازی Control، On Fire شوند.
 • رسیدن به On Fire و Blazing در اوایل دور سخت تر است.
 • خنک شدن در آتش به 3 ثانیه کاهش یافت. این کار از اکثر مواردی که قهرمانان از مزیت استفاده می کنند جلوگیری می کند.
 • دیر آتش پس از مشارکت مثبت.
 • اگر قهرمان در آتش نباشد، امتیاز On Fire کمی سریع‌تر کاهش می‌یابد.
 • نگهداری در آتش برای مدت طولانی حتی دشوارتر است.

مرکز رویداد جدید

 • اکنون یک مکان متمرکز جدید برای اطلاعات رویداد از منوی اصلی در دسترس است که همه چالش‌ها، جوایز و حالت‌های رویداد را فهرست می‌کند.

به روز رسانی های رقابتی

صف تیم

Team Queue یک حالت رقابتی کاملاً جدید در Overwatch 2 است که از همه می‌خواهد در گروه‌های کامل پنج نفره بازی کنند. صف های تیم محدودیتی برای رتبه بندی ندارند و تا پایان فصل 5 در دسترس خواهند بود. قوانین مهم دیگر برای این حالت عبارتند از:

 • بازیکنان را می توان بدون توجه به فاصله آنها در رتبه گروه بندی کرد.
 • بازیکنان استاد بزرگ همچنین می توانند با حداکثر چهار بازیکن استاد بزرگ دیگر بازی کنند.
 • صف تیم به 1 تانک، 2 آسیب و 2 پشتیبانی محدود شده است.
 • بازیکنان نقش خود را در هر مسابقه انتخاب می کنند نه اینکه برای یک نقش خاص صف بکشند.
 • محدودیت های استخر پلت فرم باقی می ماند. به عبارت دیگر، بازیکنان روی کنسول ها فقط باید با سایر بازیکنان روی کنسول گروه بندی شوند، نه بازیکنان روی رایانه شخصی.

به روز رسانی قهرمان

مخزن

اوریسا

نظر توسعه‌دهنده: ما در حال افزایش اثربخشی Fortify هستیم تا اوریسا را ​​به یک ضد قوی برای ترکیب‌های تیمی که بر کنترل جمعیت متکی هستند تبدیل کنیم.

تقویت

 • کاهش خسارت از 40 درصد به 50 درصد افزایش یافته است.

راماتلا

نظرات توسعه دهنده: گاهی اوقات، پرتابه Ravenous Vortex به دشمن برخورد می کند، به طور غیرمنتظره ای جهش می کند و فعال شدن آن را به تاخیر می اندازد. این تغییر کیفیت زندگی باعث می شود که این توانایی سازگارتر و راحت تر در برابر گروه هایی از دشمنان بدون ترس از برخورد تصادفی استفاده شود.

گرداب طمع

 • پرتابه ها از میان قهرمانان دشمن عبور می کنند، اما همچنان توسط موانع مسدود می شوند.

راینهارت

نظرات توسعه‌دهنده: ما در حال افزایش زمان آپدیت Reinhardt’s Barrier هستیم تا بتواند بهتر از متحدانش محافظت کند. ما مراقب این موضوع هستیم زیرا نمی‌خواهیم بازیکنان احساس کنند که دائماً در حال شلیک به موانع هستند.

میدان مانع

 • حداکثر سلامت از 1200 به 1400 افزایش یافت.

توپ ویرانگر

نظرات توسعه دهنده: Wrecking Ball به طور خودکار شروع به بارگیری مجدد می کند در حالی که به یک توپ تبدیل می شود، بنابراین بارگیری مجدد دستی Quad Cannon نادر است. این تغییر بارگذاری مجدد فرم بدون تغییر را به گزینه ای مناسب تر تبدیل می کند.

چهار توپ

 • زمان بارگذاری مجدد دستی از 2 ثانیه به 1.6 ثانیه کاهش یافت. این بر بارگذاری مجدد خودکار در حین تبدیل شدن به توپ تأثیر نمی گذارد، هنوز 2 ثانیه.

خسارت

اقامت کردن

نظر توسعه‌دهنده: ما در حال کاهش گسترش کلی آتش سوزی اصلی Railgun هستیم تا به Sojourn اجازه دهیم به طور مداوم انرژی بسازد. افزایش شلیک به حداکثر گسترش، به بازیکنان کنترل مستقیم بیشتری بر هدف گیری پرتابه هنگام شلیک در فواصل کوتاه می دهد.

تفنگ ریلی

 • تعداد شات ها برای رسیدن به حداکثر گسترش از 8 به 12 افزایش یافت.
 • اسپردها 12 درصد کاهش یافت.

سرباز: 76

نظر توسعه دهنده: سرباز: یکی از نقاط قوت 76 خروجی آسیب قابل اعتماد آن است، اما پس از آخرین دور تغییرات، به اندازه کافی موثر نبوده است. ما نمی خواهیم با آتش اولیه به 20 آسیب برگردیم، زیرا در گذشته بسیار قدرتمند بوده است. در عوض، ما در حال تنظیم آسیب اولیه و ثانویه آتش سوزی هستیم. همچنین به او این امکان را می‌دهد که مدت طولانی‌تری در مبارزه بماند و با بهبودی بیشتر از میدان زیستی، از تیمش به طور موثرتری حمایت کند.

تفنگ پالس سنگین

 • خسارت از 18 به 19 افزایش یافت.

موشک های مارپیچ

 • خسارات انفجاری از 80 به 90 افزایش یافته است.

زمینه بیولوژیکی

 • افزایش شفا در ثانیه از 35 به 40.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *