Overwatch 2 – قهرمانان پشتیبانی جدید در فصل های 4 و 6


فصل 3 از overwatch 2 در حال پیش رفت. یک پانچ مرد رویداد چندگانه collaboration & pachi تا هفته اول آوریل برگزار می شود. فصل بعد چه خواهد شد؟ در یک پست وبلاگ جدید کارگردان بازی، آرون کلر، کارگردان بازی تایید کرد که قهرمان بعدی یک شخصیت فرعی خواهد بود.

اما این همه ماجرا نیست. کلر با بیان اینکه نقش مکمل «الان نقش بسیار بهتری» است، گفت که شخصیت‌های جدیدی در فصل چهارم و ششم به آن خواهند پیوست. (پیروی از زمان بندی انتشار فعلی).

در مورد آینده همکاری، کلر اعتراف کرد که تیم “کمی نگران” بود. یک پانچ مرد همکاری “شفافیت کامل، ما کمی نگران ترکیب جهان های مختلف بودیم. حتی جهانی به این سردی، بیش از حدزمانی که ما برای اولین بار همکاری را اعلام کردیم، در مورد ارزش های نحوه مدیریت رویدادهایی مانند این صحبت کردیم و به نظر می رسد بازیکنان با ما موافق هستند.

با این حال، به نظر می رسد که این رویداد محبوب بوده است و به تیم اعتماد به نفس برای همکاری های بعدی داد. جزئیات بیشتر در ماه های آینده اعلام خواهد شد.

overwatch 2 موجود بر روی Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch. بررسی ما از بازی پایه را که از زمان عرضه تا کنون دستخوش تغییرات زیادی شده است، ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *