Overwatch 2 – آپدیت میان فصل که در 7 سپتامبر ارائه می شود، تسلط قهرمان را اضافه می کند


فصل 6 در Blizzard Entertainment overwatch 2 در حال انجام است، و یک ماموریت داستان تهاجم با هیاهوی متوسط ​​به زمین می رسد. برای کسانی که هنوز بازی می کنند، آپدیت میان فصل برای 7 سپتامبر برنامه ریزی شده است و همچنین Hero Mastery را نشان می دهد. این حالت که قرار بود در تاریخ 14 شهریور منتشر شود، با کمی تاخیر مواجه شده است.

Hero Mastery شامل یک مسیر مانع با هر شخصیت در هنگام تخریب ربات ها و عبور از محیط ها است. تعداد کمی از قهرمانان دارای یک سطح تسلط قهرمان هستند که بر اساس مجموعه مهارت های آنها طراحی شده است، مانند Sojourn که از مسیرهای باریک سر می خورد و دشمنان را با تفنگ ریلی می کشد. تابلوی امتیازات نیز برای مقایسه زمان های واضح خود با سایر بازیکنان موجود است.

این به روز رسانی همچنین شامل تغییرات تعادل قهرمان خواهد بود که میزان آن هنوز فاش نشده است. شاید یک انتخاب قوی مانند اوریسا یا باستیون درگیر باشد؟ زمان مشخص خواهد کرد، پس با ما همراه باشید. بقیه نقشه راه ما برای فصل 6 را اینجا ببینید.

overwatch 2 موجود بر روی Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch. ماه گذشته نیز در Steam منتشر شد، اما با بمباران نقدهای زیادی مواجه شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *