Overwatch 2 – فصل 5 ملکه Junker، Widowmaker و Hanzo Nerfs را نشان می دهد


فصل 4 overwatch 2 قرار است در 19 ژوئن به پایان برسد و بلیزارد اینترتینمنت در حال حاضر چندین nerfs برای فصل 5 برنامه ریزی کرده است. در یک پست وبلاگ جدید، کارگردان بازی، آرون کلر، افزایش زمان بازی را از زمان علاقه‌مند به انعطاف‌پذیری Junker Queen تایید کرد. در نتیجه، هزینه نهایی او اندکی افزایش می‌یابد، اما Commanding Shout فقط به طور موقت 150 اسب بخار اعطا می‌کند.

Lifeweaver همچنین دارای ویژگی‌هایی برای بهبود و آسیب، یک جعبه کوچک‌تر، «تغییر کیفیت زندگی» به پلتفرم گلبرگ و حتی بهبود هنگام استفاده از Lifegrip است. جزئیات بیشتر در تاریخ بعدی فاش خواهد شد، اما تغییرات اضافی در هر دو قهرمان “در صورت نیاز” اعمال خواهد شد.

همانطور که برای قهرمانان قدیمی مانند Widowmaker و Hanzo، آسیب برای اولین بار به جای 70-100 متر 40-60 متر خواهد بود. اسکالر سقوط نیز 50 درصد است به جای 30 درصد، اما دیگر نمی‌توانید قهرمانی را با 200 اسب بخار در فاصله بیش از 50 متر با یک گلوله بکشید.

آسیب هانزو همچنین به گونه ای عصب کشی شده است که او نمی تواند یک هیروی 250 اسب بخاری را تک ضربه بزند و پیکان های صوتی او “بیشتر برای تیم های دشمن قابل توجه است. هدف در اینجا این است که او را طوری جلوه دهند که انگار از ناکجاآباد می آید.” کاهش کشتار.” لاگ های تصادفی دیگر وجود ندارد، حداقل اگر تیم دشمن توجه داشته باشد.

در نهایت، CC هرگز تسلط خود را به دست نمی آورد، اما برخی از شخصیت ها اثرات کنترل جمعیت قوی تری دارند. به طور خاص، بلستر Endothermic Mei اثر کند شدن قوی تری را برای 1.5 ثانیه پس از شارژ ایجاد می کند. نارنجک مغناطیسی کسیدی همچنین مهارت های حرکتی را به بهای کاهش خسارت وارده کند و خاموش می کند. جزئیات به زودی اعلام خواهد شد، لطفا کمی صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید