Overwatch 2 در 10 آگوست برای Steam عرضه می شود


بلیزارد اینترتینمنت اعلام کرد. overwatch 2 در تاریخ 10 آگوست برای Steam منتشر خواهد شد. شوتر قهرمان انحصاری Battle.net که در حال حاضر روی رایانه شخصی است، اولین نسخه از چندین نسخه برنامه ریزی شده برای پلتفرم Valve است.

مایک یبارا رئیس بلیزارد گفت: در حالی که Battle.net در حال حاضر و در آینده برای ما یک اولویت باقی مانده است، ما می شنویم که بازیکنان می خواهند Steam انتخابی برای انتخاب بازی ما باشد، از جمله بازی های زیر. overwatch 2 در 10 آگوست. ما خوشحالیم که با Valve کار می کنیم تا این اتفاق بیفتد. ”

گیب نیول، رئیس Valve افزود: overwatch 2 آمدن به استیم. گیمرها پلتفرم دیگری را برای اجرای بازی های مورد علاقه خود با پشتیبانی از Steam دریافت خواهند کرد و توسعه دهندگان تیم با استعداد بلیزارد را برای کمک به تکامل ویژگی های پشتیبانی شده در اختیار خواهند داشت. شما می توانید از افکت ها بهره مند شوید. overwatch 2

البته تله هایی هم وجود دارد. بازی باید به یک حساب Battle.net برای بازی در پلتفرم های مختلف و پیشرفت متقابل متصل باشد. با این حال، ویژگی هایی مانند دستاوردهای Steam، دوستان و دعوت ها پشتیبانی می شوند. برای کسانی از شما که در حال بازی کردن در Battle.net هستند، هیچ چیز تغییر نمی کند. بلیزارد دیگر عناوین برنامه ریزی شده برای Steam را فاش نکرد، اما گفت که عناوین بیشتری را «در زمان مناسب» به اشتراک خواهد گذاشت.

overwatch 2 راه اندازی Steam مصادف با راه اندازی فصل 6 و Invasion است و سه ماموریت داستانی PvE اول را با قیمت 15 دلار اضافه می کند. همچنین فلش بک، حالت PvP هسته جدید با دو نقشه انحصاری جدید و قهرمانان پشتیبانی جدید وجود دارد. منتظر جزئیات و به روز رسانی های بیشتر در هفته های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *