Overwatch 2 – حالت تسلط قهرمان اکنون در دسترس همه بازیکنان است


اکنون یک حالت متمرکز تک نفره جدید در Blizzard Entertainment در دسترس است overwatch 2 با تسلط قهرمان. برای دسترسی به آن نیازی به گذرنامه نبرد ممتاز یا ماموریت داستانی Invasion ندارید. تریلر انتشار را در زیر ببینید.

Hero Mastery دارای دوره هایی با صفحات پرش، ربات ها و سایر موانع است که بازیکنان باید از آنها اجتناب کنند تا از همه آنها اجتناب کنند و در سریع ترین زمان ممکن به خط پایان برسند. بر اساس نمادهای جمع آوری شده، ربات های شکست خورده و زمان کل امتیازات بالاتری کسب کنید. در حال حاضر سه قهرمان در دسترس هستند: Tracer، Mercy، و Reinhardt، که هر کدام دارای سه دوره منحصر به فرد و سطوح دشواری متفاوت هستند (Recruit، Agent و Expert).

با تکمیل هر سه دوره برای قهرمان خود، یک نماد بازیکن، کارت نام و Battle Pass XP به شما پاداش می دهد. شما همچنین می توانید در تابلوهای امتیازات با 500 بازیکن برتر که در هر منطقه حضور دارند رقابت کنید. در حال حاضر تنها سه قهرمان در دسترس هستند، اما Winston و Sojourn بعداً در فصل 6 معرفی خواهند شد.

منتظر دوره های اضافی و قهرمانان برنامه ریزی شده برای فصل های آینده باشید. در این بین، رویدادهای جدید با زمان محدود تا 25 سپتامبر در دسترس هستند و تکمیل چالش ها به شما با طلسم های اسلحه، یادگاری ها، اسپری ها و عناوین پاداش می دهد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *