کاهش سرمایه گذاری و تعامل بازیکنان در Overwatch 2 – Activision Blizzard


اکتیویژن بلیزارد در یکی از تماس‌های درآمدی اخیر، سرمایه‌گذاری و مشارکت بازیکنان را تایید کرد. overwatch 2 رو به کاهش بوده است. ناشر یک “کاهش پی در پی” در تیراندازی رقابتی در این سه ماهه را نشان داد.

با وجود کاهش، ناشر معتقد است که به روز رسانی بزرگ بعدی در راه است. overwatch 2این بازی که “Invasion” نام دارد به بازیکنان بیشتری اجازه می دهد تا وارد بازی شوند و کاهش سرمایه گذاری و تعامل بازیکنان را کاهش دهد.

“در حالی که درگیر شدن و سرمایه گذاری روی بازیکنان، overwatch 2 علیرغم کاهش های متوالی در این سه ماهه، تیم Overwatch مشتاقانه منتظر انتشار در 10 آگوست است. Overwatch 2: Invasionاکتیویژن بلیزارد در گزارش درآمد خود گفت. این بزرگترین به‌روزرسانی فصلی ما تا به امروز خواهد بود و شامل ماموریت‌های داستانی جدید PVE، حالت‌های بازی جدید، سیستم پیشرفت قهرمان جدید و قهرمانان اضافی می‌شود.»

overwatch 2 و به لطف اطلاعیه اخیر مبنی بر اینکه این اولین بازی بلیزارد خواهد بود که در تاریخ 10 آگوست در Steam عرضه می شود، پایگاه بازیکنان ممکن است حتی بیشتر رشد کند. overwatch 2 همزمان با انتشار برگزار می شود Overwatch 2 Season 6: Invasion، که همراه با سه ماموریت داستانی جدید و یک دوره Hero Mastery می باشد.

overwatch 2 برای PC، PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S و Nintendo Switch در دسترس است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *