تهیه‌کننده اجرایی Overwatch 2 سیاست RTO ایجاد تغییرات در PvE را رد کرد


بلیزارد اینترتینمنت به تازگی خبر زیر را اعلام کرده است: overwatch 2 حالت ها و استعدادهای قهرمان PvE قول داده شد که منسوخ شوند. در عوض، تیم بر روی انتشار ماموریت‌های داستانی به عنوان بخشی از ماموریت‌های Seasons و Hero Mastery تمرکز خواهد کرد.

آرون کلر، کارگردان بازی و جرد نویس، تهیه کننده اجرایی، دلایل انحراف از برنامه های قبلی را توضیح دادند. با این حال، شایعاتی که توسط کاربر توییتر @ClearTogether مبنی بر اینکه PvE اگر سیاست اجباری بازگشت به دفتر (RTO) بلیزارد نبود اتفاق می‌افتاد. توئیت اصلی به دلیل تایید نکردن منبع پس گرفته شد، اما نویس همین را گفت.

“من حدس و گمان هایی را دیده ام که دامنه تغییرات PvE عبارتند از: overwatch 2 اینها به سیاست RTO بلیزارد مربوط می شود. برای ثبت، این درست نیست. مدیریت توسعه PvE و PvP به طور همزمان برای مدت طولانی یک چالش برای تیم بوده است. تیتر خیلی هیجان انگیزی نیست، اما این واقعیت است.

“در برداشت کارگردان بعدی ما، کمی بیشتر به جزئیات تاریخ می‌پردازیم. امیدواریم که زمینه‌های اضافی کمی روشن کند که چرا ما این تصمیم را گرفته‌ایم.”

وقتی به او گفته شد که هیچ پیشینه ای مردم را راضی نمی کند، نویس پاسخ داد: البته این بدان معنا نیست که آنها سزاوار توضیح بیشتر نیستند. ”

برنامه‌های فعلی عبارتند از انتشار ماموریت‌های داستانی، یک حالت بازی جدید (می‌توانید آن را Flashpoint نیز بنامید)، دو نقشه جدید، ماموریت‌های Hero Mastery و قهرمانان پشتیبانی جدید در فصل ۶. محتوای بیشتری در Docket فهرست شده است تا شما آن را بررسی کنید. اعلامیه لغو اعلام شده است. منتظر جزئیات بیشتر و به روز رسانی تا آن زمان باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید