Overwatch 2 – جزئیات ویدیوی برنامه‌نویس سبک پخش و طراحی Ramatra


قهرمان بعدی بلیزارد اینترتینمنت overwatch 2 Ramatra، اولین تانک تمپوی تاریخ است که برای نزدیک‌تر شدن به دشمنان به جابه‌جایی بین فرم‌های omnic و nemesis متکی است. دو ویدیوی جدید در دسترس است که در آن هنرمند مفهومی اصلی، Qiu Fang، تکامل سبک بازی و طراحی رهبر بخش Null را تشریح می‌کند. آنها را در زیر بررسی کنید.

ایده این است که با خنک کننده Nemesis Form بازی کنید. در فرم Omnic، Ramattra از راه دور با یک شتاب دهنده خالی ضربه می زند (بدون آسیب، آسیب بیشتری به بحرانی وارد می کند). سد او سلامت زیادی دارد، اما مدت کوتاهی است که به او اجازه می دهد مسافت ها را ببندد و خفگی ها را به سرعت پشت سر بگذارد. وقتی به اندازه کافی نزدیک شدید، نوبت به Nemesis می رسد. این به راماترا اجازه می دهد تا از Pummel برای آسیب رساندن به فاصله نزدیک از طریق سپرها استفاده کند.

Ravenous Field نیز در اینجا کمک می کند زیرا دشمنان را کاهش می دهد و دشمنان در حال پرواز را به زمین می زند. Annihilation احتمالاً اولین “بی پایان” نهایی در بازی است. تا زمانی که دشمنی وجود داشته باشد که بتوانید به آن متصل شوید، به حرکت خود ادامه می دهید و مقدار معینی آسیب به آنها وارد می کنید و در عین حال آسیب وارد شده را تا 50% کاهش می دهید.

Ramattra برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch زمانی که فصل 2 در تاریخ 6 دسامبر عرضه شود در دسترس خواهد بود. برای جزئیات بیشتر، منتظر تریلر گیم پلی و نقشه راه محتوا باشید که فردا منتشر می شود.



نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید