جزئیات به‌روزرسانی برنامه‌نویس Overwatch 2 پیش‌زمینه و توانایی‌های Lifeweaver


و overwatch 2 با شروع فصل چهارم از هفته آینده، بلیزارد اینترتینمنت از اولین گیم پلی قهرمان جدید خود، نیران پروکسا مانی، با نام مستعار Lifeweaver، رونمایی کرد. به عنوان یک قهرمان پشتیبان، او می‌تواند گلبرگ‌هایی تولید کند که متحدان را شفا می‌دهد، پلتفرم‌هایی برای رشد متحدان (و دشمنان) ایجاد کند و درخت‌های غول‌پیکر را برای درمان متحدان در محدوده بسازد. در به‌روزرسانی جدید توسعه‌دهنده، تیم در مورد سابقه و توانایی‌های او صحبت می‌کند.

PruksaManee متولد تایلند، با Symmetra در آکادمی Architech Vishkar تحصیل کرد، بنابراین او تعاملاتی دارد. فناوری Bio-Lite توانایی های او را افزایش می دهد و استفاده از آن عشق او به طبیعت را تقویت می کند. بر خلاف Kiriko، شفا او شبیه به بسته زرهی است که توسط بریجت استفاده می شود و کمتر به هدف گیری وابسته است.

Lifeweaver می تواند با توانایی شلیک جایگزین خود، Thorn Valley، آسیب وارد کند. او را جایگزین DPS نکنید زیرا او یک تهدید جدی نیست.

Overwatch 2: فصل 4 از 11 آوریل شروع می شود و Lifeweaver به محض خرید Premium Battle Pass در دسترس است. منتظر آخرین تریلر باشید که فردا برای جزئیات بیشتر محتوا منتشر می شود.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید