Overwatch 2 Mythic Skin Shop اضافه شد، سکه های Overwatch در فصل 10 به دست آمد


overwatch 2 فصل 10 تغییرات بزرگی را به ارمغان می آورد که با رایگان بودن همه قهرمانان شروع می شود. همانطور که توسط کارگردان بازی آرون کلر در آخرین به‌روزرسانی توسعه‌دهنده اعلام شد، یک فروشگاه جدید برای پوسته‌های اسطوره‌ای نیز در راه است. قیمت مشخص نیست، اما بازیکنان می توانند پوسته های Mythic را از فصل های قبلی و فعلی خریداری کنند.

یک پست وبلاگ جدید همچنین نشان می‌دهد که بازیکنان می‌توانند از طریق پوسته‌های اسطوره‌ای پیشرفت کنند و در عین حال سطح نبرد Pass را بالاتر ببرند. “شما می توانید تصمیم بگیرید که تا چه اندازه می خواهید هر پوسته اسطوره ای را بسازید. بنابراین، برای مثال، اگر نمی خواهید تمام رنگ پوست و تغییرات مدل را به طور کامل باز کنید، می توانید پیشرفت خود را در پوسته های دیگر Mythic Hero گسترش دهید. می توانید این کار را انجام دهید.”

بیش از حد همچنین می‌توانید در فصل‌های بعدی از طریق مسیرهای رایگان و ممتاز Battle Pass به دست آورید و در هر فصل تا 600 سکه به دست آورید. که قبلاً از طریق چالش های هفتگی توزیع می شد، اکنون Battle Pass XP را اعطا می کند. این مقدار زیادی نیست، اما می توانید مبلغ را سریعتر به دست آورید. دیگر منتظر چالش های هفتگی برای به روز رسانی یا تلاش برای تکمیل آنها در یک دوره زمانی محدود نیست.

overwatch 2: فصل 10 در ماه آوریل منتشر می شود و فروشنده آسیب جدیدی به نام Venture را اضافه می کند. منتظر اطلاعات بیشتر در مورد کیت ها و توانایی های آنها در هفته های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید