بیش از 1.3 میلیون فایل Insomnia دزدیده شده حاوی جزئیات داستان Wolverine و گیم پلی به بیرون درز پیدا کرد


بازی Insomniac اخیرا توسط یک گروه باج افزار معروف به Rhysida هک شده است. این گروه ادعا کرد که به مقادیر زیادی از داده های داخلی محرمانه از جمله اطلاعات شخصی چند کارمند دسترسی دارد. Cyber ​​Daily گزارش می دهد که پس از اینکه Insomniac از پرداخت هزینه بازگرداندن داده ها خودداری کرد، گروه هکر بسیاری از آن را به صورت آنلاین منتشر کرد. این گروه هکر در بیانیه‌ای که در اختیار این رسانه قرار گرفت، گفت که Insomniac را یک “هدف آسان” می‌داند.

در نتیجه این نقض، بیش از 1.3 میلیون فایل داخلی Insomniac به سرقت رفته (تقریباً 1.67 ترابایت) به اینترنت سرازیر شد.به طور خاص، در آینده کجا خواهد بود؟ مارول ولورین تایید شده است، و لو رفتن شامل جزئیات کامل داستان (از جمله پایان بازی)، هنر مفهومی، فیلم‌های گیم‌پلی اولیه توسعه، دارایی‌ها و موارد دیگر است که هیچ کدام از GamingBolt به نمایش در نخواهد آمد.

این فاش همچنین نشان می دهد که Insomniac تاریخ انتشار 2026 را هدف قرار داده است. مارول ولورین، و بازی توسط چندین تیم پیگیری می شود مردان ایکس عاقبت. سایر عناوین اعلام نشده آینده که توسط این افشاگری فاش شده اند عبارتند از: زهر مارول، بازی مستقل کوچک منتشر شده در سال 2025، جدید جغجغه و میل لنگ بازی‌هایی که قرار است در سال 2029 عرضه شوند و آی‌پی‌های جدید برای انتشار در سال 2030 و پس از آن برنامه‌ریزی شده‌اند.

این نشت همچنین داده های فروش و جزئیات بودجه را برای عناوین زیر نشان داد: Marvel’s Spider-Man: Miles Morales، Ratchet and Clank: Rift Apart (که به وضوح نتوانست سودی به همراه داشته باشد)، و منتشر نشده است مرد عنکبوتی مارول 3.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید