کارگردان Ori می گوید برای سومین فیلم این مجموعه ایده و نامی دارد


مدیر عامل شرکت بدجنس خستگی ناپذیره توماس مالر، توسعه دهنده استودیو مون، در مصاحبه اخیر خود فاش کرد که این استودیو ایده هایی برای بازی سوم از جمله عنوان آن دارد. اوری حق امتیاز. مالر در مورد احتمالات آینده صحبت کرد. اوری و جنگل کور و Ori and the Wisps او این را در مصاحبه با Game Informer گفته است.

مالر در مصاحبه ای گفت: «این عنوان قبلاً تعیین شده است. ما ایده هایی داریم، اما در حال حاضر کاملاً بر روی آینده متمرکز شده ایم.» بدجنس خستگی ناپذیره در اين لحظه – فعلا. “

در همین مصاحبه، گنادی کورول، یکی از بنیانگذاران استودیو نیز گفت: اوری فرنچایز گفت که استودیو “بسیار از پایان کارش راضی است.”کورور ادامه داد: یا 3 این فقط در صورتی امکان پذیر است که استودیو بتواند داستان های بیشتری ارائه دهد.

“فکر می کنم ما توانستیم داستان را کامل کنیم.” اوریکورول گفت. “اکنون یک کمان کامل است. اگر هر دو بازی را بازی کنید، یک داستان کامل است. بنابراین به نظر می رسد تنها راهی است که می توانیم با هم برگردیم. یا 3 اگر چیزهای بیشتری برای گفتن دارید، من چیزهای بیشتری برای گفتن دارم. ”

Moon Studios در حال حاضر روی عناوین زیر کار می کند: بدجنس خستگی ناپذیره. این بازی یک RPG اکشن است و مالر گفت که این یک “لحظه ساختن یا شکستن” برای استودیو است. مالر همچنین مقایسه هایی با آثار دیگر انجام داد و اظهار داشت: اوری معادل استودیو ماریو، و بدجنس خستگی ناپذیره بنابراین زلدا.

بدجنس خستگی ناپذیره به طور رسمی در فوریه معرفی شد و در تاریخ 18 آوریل وارد Steam Early Access خواهد شد. برخی از محتوای برنامه ریزی شده بازی در ماه مارس فاش شد و شامل ویژگی هایی مانند کشاورزی و چند نفره است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید