Organ Quarter یک عنوان ترسناک واقعیت مجازی با الهام از دهه 90 است که بر روی پلی استیشن VR2 منتشر شده است.


بازی ترسناک بقا در واقعیت مجازی محله ارگان اکنون در پلی استیشن VR2 در دسترس است. این عنوان که به عنوان ادای احترام به بازی های ترسناک و تجربه دهه 90 توسعه یافته است، از چندین زبان و ویژگی های PS VR2 مانند لرزش HMD پشتیبانی می کند. تریلر معرفی را در زیر مشاهده کنید.

محله ارگان این دارای یک محیط پیچ و خم مانند، تاکید بر مدیریت منابع، و تعداد زیادی پازل برای حل است. بازی از بازیکنان می‌خواهد تا در هر گوشه و کناری به آرامی و با روشی که سعی می‌کنند از حوادث وحشتناک اطراف خود جان سالم به در ببرند و معماها را حل کنند، بگردند.

داستان از محله ارگان حول یک بیماری عجیب و غریب می چرخد ​​که شهر شما را مبتلا کرده است. پس از گذراندن ماه‌ها در انزوا در آپارتمان خودم، تصمیم گرفتم به بیرون بروم و بفهمم چه خبر است، معماها را حل کرده و با هیولاهای عجیب و غریب در طول راه مبارزه می‌کنم.

نسخه PS VR2 محله ارگان عنوانی تک نفره بدون بازی چند نفره محلی یا آنلاین است که به طور انحصاری از فروشگاه پلی استیشن در دسترس است و قیمت آن 24.99 دلار است. همچنین نسخه PC VR به صورت دیجیتالی از طریق Steam در دسترس است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید