افتتاح جاده به 28 مارس موکول شد


بازی های ماجراجویی آینده جاده باز مدتی است که توجه بسیاری از مردم را به خود جلب کرده است، از زیبایی شناسی چشمگیرش با دست گرفته تا وعده تجربه ای احساسی و داستان محور و نقش اصلی آن با کری راسل و کیتلین دیور به عنوان قهرمانان دوگانه. از جذابیت آن، درست به این واقعیت که او در آن بازی می کند. بازی ای که توجه بسیاری را به خود جلب کرد. با این حال، در حالی که کمتر از یک ماه تا انتشار آن باقی مانده است، ناشر Annapurna Interactive تاخیر کوتاهی را اعلام کرد.

جاده بازدر ابتدا قرار بود در 22 فوریه اکران شود، اما کمی بیش از یک ماه به تعویق افتاد و اکنون برای اکران در 28 مارس برنامه ریزی شده است. Annapurna Interactive نیز در بیانیه ای به Engadget همین موضوع را تایید کرد و گفت که این تاخیر کمک کننده خواهد بود. پیچیده ترین تجربه را برای بازیکنان تضمین می کند. با توجه به شلوغی ماه فوریه، تعویق ممکن است در واقع به نفع بازی باشد.

وقتی شروع شد، جاده باز این بازی برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC در دسترس خواهد بود. این بازی از طریق Game Pass نیز در دسترس خواهد بود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید