one piece odyssey

One Piece Odyssey اینجاست


باندای نامکو اودیسه یک تکهRPG نوبتی مبتنی بر سری مانگا/انیمه موفق هم اکنون برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC در دسترس است. صحنه ای را به تصویر می کشد که در آن دزدان دریایی کلاه حصیری به طور تصادفی به جزیره وافورد می رسند. پس از ملاقات با ساکنان مرموز ریم و ادیو، آنها قدرت خود را از دست می دهند و باید برای به دست آوردن خاطرات قدیمی خود سفری را آغاز کنند.

هر شخصیت مهارت منحصر به فردی برای پیشرفت در حین کاوش در جهان دارد. لوفی می تواند دست و پنجه نرم کند و از میان شکاف ها اوج بگیرد در حالی که زورو از موانع عبور می کند. سیستم Scrambled Area Battle به شما امکان می دهد مناطق مختلفی را برای مبارزه انتخاب کنید. از سوی دیگر، سیستم صحنه‌های دراماتیک شرایط ویژه‌ای را ارائه می‌دهد که در صورت برآورده شدن، EXP بیشتری پاداش می‌دهد.

علاقه مندان به این عنوان می توانند دمو را امتحان کنند. موجود بر روی PS4، PS5، Xbox Series X/S و Xbox One، دو ساعت اول بازی رایگان است. پیشرفت شما به کل بازی منتقل می شود. با این حال، گزارش هایی مبنی بر لکنت روی پلتفرم پلی استیشن وجود دارد، بنابراین مراقب عملکرد باشید.نویسنده: Ravi Sinha