هنگامی که Human در Steam راه اندازی شد، به 131000 بازیکن رسید


بازی Starry Studio's Survival sandbox shooter Once Human اکنون برای رایانه شخصی در دسترس است و شروع قدرتمندی در Steam دارد. تا زمان نگارش این مقاله، 131,894 بازیکن همزمان داشت، اما امتیاز کلی “مختلط” بود، با 59 درصد از 8959 نظرات کاربران مثبت.

شکایات اولیه حول عدم امکان پیوستن به دوستان از سرورهای دیگر بود، زیرا گزینه ای برای ایجاد چندین کاراکتر وجود نداشت. توسعه دهنده به سرعت این مشکل را برطرف کرد، اما نگرانی هایی در مورد شرایط خدمات و NetEase Launcher وجود دارد. Starry Studio از آن زمان بیانیه‌ای منتشر کرده و گفته است که حریم خصوصی داده‌های کاربران خود را «بسیار جدی» می‌گیرد. ما فقط در مواردی از داده های شخصی استفاده خواهیم کرد که مبنای قانونی قانونی داشته باشیم، مانند ارائه خدمات درخواستی یا اقدام بر اساس رضایت صریح شما.

“ما فقط از داده های شما به طور قانونی، معقول و مطابق با الزامات انطباق قانونی محلی استفاده خواهیم کرد، در حالی که اصول حفظ حریم خصوصی داده ها مانند به حداقل رساندن داده ها، محدودیت هدف و شفافیت را به کار می گیریم.” ما از بازخورد بازیکنان استقبال می کنیم کاربران لانچر، استیم و فروشگاه اپیک گیمز می توانند بدون دانلود بازی کنند.

زمانی انسان بود داستان در آینده ای پسا آخرالزمانی می گذرد که در آن یک ماده بیگانه مرموز به نام غبار ستاره ای تمام زندگی را جهش داده است. فقط فراانسان ها می توانند زنده بمانند، اما هنوز باید نیازهایی مانند گرسنگی و تشنگی را برآورده کنند (این امر حتی دشوارتر می شود زیرا غذا و آب آلوده بر سلامت عقل تأثیر می گذارد).

علاوه بر طرح‌های مختلف برای ساخت سلاح، بازیکنان می‌توانند خانه‌هایی بسازند، با گروه‌های دیگر متحد شوند و مأموریت‌هایی را آغاز کنند تا درباره Stardust اطلاعات بیشتری کسب کنند. ویژگی ما را بررسی کنید تا بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید