Off the Grid – اولین تریلر گیم پلی وسایل نقلیه، سایبرنتیک و موارد دیگر را نشان می دهد


یاد آوردن خارج از شبکه، منطقه 9 اولین بازی ویدیویی به کارگردانی نیل بلومکمپ؟ در جریان Gamescom 2023، توسعه دهنده Gunzilla Games برای اولین بار گیم پلی بازی را فاش کرد. موارد زیر را با حسن نیت از IGN بررسی کنید:

خارج از شبکه در جزیره اشک اتفاق می افتد و آینده قطعا سایبرپانک است. عنوانی بتل رویال که از 150 بازیکن پشتیبانی می‌کند، اما یک کمپین 60 ساعته را نیز ارائه می‌کند. انواع سلاح‌ها و پیشرفت‌های سایبرنتیک، از چنگ زدن گرفته تا پا برای دویدن با سرعت بالا در دسترس هستند. شما همچنین می توانید سوار یک وسیله نقلیه شوید و بازیکنان دیگر را با برجک به زمین بزنید.

ولاد کورولوف، مدیرعامل Gunzilla Games در یک بیانیه مطبوعاتی گفت:خارج از شبکه تکامل ژانر بتل رویال در صنعت. استعداد خلاق نیل بلومکمپ و معرفی مکانیک‌های گیم‌پلی نوآورانه، عمق بی‌سابقه‌ای را برای تکمیل هیجان محض بتل رویال رقابتی فراهم می‌کند. ”

قفل توانایی های جدید را با برداشتن غارت باز کنید و داستان به تدریج باز می شود (البته من هنوز مطمئن نیستم که چگونه کار می کند). خارج از شبکه هنوز تاریخ انتشار مشخص نشده است، اما به زودی برای Xbox Series X/S، PS5 و PC در سال 2023 عرضه می شود. لطفا تا آن زمان منتظر جزئیات باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید