OD – کوجیما جزئیات جدیدی در مورد دخالت جردن پیل فاش می کند


و Death Stranding 2: On the Beach تولیدات کوجیما قصد دارد تولید یک IP جدید اکشن مخفی کاری را که قرار است سال آینده منتشر شود، آغاز کند فیسینتو تقریباً در همان زمان، هیدئو کوجیما و استودیوی او در حال حاضر چیزهای زیادی در ظرف خود دارند، اما این همه ماجرا نیست.همچنین در حال ساخت قطر خارجییک بازی ترسناک است که با همکاری استودیوی بازی Xbox ساخته می شود و همچنین شاهد همکاری بازیگر و کارگردان تحسین شده آمریکایی جوردن پیل با کوجیما خواهیم بود، همانطور که در The Game Awards در ماه دسامبر فاش شد. این یک برنامه است.

اما دقیقاً چگونه پیل قصد دارد در این پروژه مشارکت داشته باشد؟، کوجیما در یکی از قسمت‌های برنامه YouTube HideoTube خود، بینش بیشتری در این مورد ارائه کرد.

کوجیما گفت: “ما از طریق یک پادکست با هم آشنا شدیم و متوجه شدیم که طرفداران یکدیگر هستیم.” “از آن زمان، ما چندین بار ملاقات کردیم. ما در مورد تمایل به همکاری با هم صحبت کردیم و او در نهایت به ما ملحق شد. قطر خارجی

کوجیما نمی‌توانست دقیقاً توضیح دهد که پیل در چه نقشی قرار خواهد گرفت، اما تأیید کرد که در بازی نقش شخصیتی را ایفا نمی‌کند، بلکه ترجیح می‌دهد «خلاقانه شرکت کند».

وقتی از کوجیما پرسیده شد که آیا پیل در خود بازی ظاهر می شود یا خیر، پاسخ داد: “نه، نه واقعا”. “او خلاقانه درگیر خواهد شد. اگر او بیشتر بگوید، ما به دردسر خواهیم افتاد.”

جالب اینجاست که پیل تنها ستاره مشهوری نیست که با کوجیما در جایگاهی مشابه همکاری کرده است. قطر خارجی. کوجیما گفت که «عضوهای دیگری مانند او» نیز روی این بازی کار می کنند. او می گوید که هنوز نمی تواند نام آنها را فاش کند، اما در داخل آنها را “انتقام جویان” می نامد.

کوجیما گفت: «ما در واقع آن‌ها را انتقام‌جویان می‌نامیم، اما اعضای دیگری مانند او وجود دارند. اگر اسامی را اعلام کنم، تعجب خواهید کرد. ما فهرستی از اعضایی داریم که در حال مذاکره با آنها هستیم.

وی افزود: “اگر من این اسامی را فاش کنم، نامم کاملاً فراموش می شود. شوکه می شوید، “چه جهنمی؟” وقتی این لیست را به نماینده یا مدیر خود نشان می دهید، آنها نمی توانند باور کنند که این درست است. آنها می گویند: “چطور این همه آدم را که به حرف هیچ کس دیگری گوش نمی دهند جمع کردی؟” ”

برای اطلاعات بیشتر در مورد انتظارات، قطر خارجی با این حال، کوجیما تایید کرده است که قصد دارد اطلاعات جدیدی را در مورد عنوان ترسناک “به تدریج” فاش کند، بنابراین اطلاعات به احتمال زیاد برای مدتی کمیاب خواهد بود. با این حال، کوجیما پروداکشنز برای نشان تجاری Social Scream System و Social Stealth درخواست کرده است. این می تواند نشان دهد که بازی دارای عناصر چند نفره مانند: سرگردانی مرگ (البته با استفاده از سیستم به اصطلاح رشته اجتماعی).

در طول قسمت HideoTube، کوجیما همچنین در مورد اینکه چرا تصمیم گرفت به ژانر مخفی کاری بازگردد صحبت کرد. فیسینتو، همچنین جزئیات جدیدی را فاش می کند سرگردانی مرگ 2، تنظیمات آن و برخی از مکانیک های گیم پلی جدید آن.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید