Octopath Traveler 2 این ماه برای Xbox و Game Pass منتشر می شود – شایعه


مانند مسافر هشت پا 2 بسیاری از طرفداران بر این باورند که این بازی یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های شگفت‌انگیز سال 2023 بود، و معلوم شد که بازی بسیار بهتری از آن چیزی است که نمرات منتقدان قوی اما متوسط ​​آن نشان می‌دهد، و به‌زودی پایگاه بازیکنان حتی گسترده‌تری خواهد داشت. سال گذشته، Square Enix اعلام کرد که این بازی برای Xbox One و Xbox Series X/S در مقطعی در سال 2024 منتشر خواهد شد و به نظر می رسد که انتشار آن به سرعت نزدیک می شود.

با توجه به eXtas1s، که به عنوان Xbox Insider در انجمن های Exputer شناخته می شود: مسافر هشت پا 2 قرار است اواخر این ماه برای کنسول های ایکس باکس عرضه شود، اما تاریخ انتشار مشخصی مشخص نیست. همانطور که قبلا توسط Square Enix اعلام شده بود، RPG از روز اول در Game Pass نیز در دسترس خواهد بود. جالب اینجاست که منابع می‌گویند اسکوئر انیکس نیز آن را با Game Pass اصلی در هنگام راه‌اندازی همراه خواهد کرد. مسافر هشت پا به همین ترتیب.

شاید این بدان معناست که در آینده نزدیک شاهد یک اعلامیه رسمی خواهیم بود، شاید در نمایشگاه Xbox Games در 9 ژوئن منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید