octopath traveler 2

تریلر Octopus Traveller 2 Throné the Thief و Temenos the Cleric را معرفی می کند


مانند سلف خود، مسافر هشت پا 2 با حضور بازیگرانی متشکل از هشت قهرمان قابل بازی. داستان‌های آن‌ها بسیار بیشتر از هر چیزی که طرفداران بازی اول به خاطر دارند با هم تلاقی می‌کنند، اما هرکدام داستان خاص خود را دارند و اسکوئر انیکس تصمیم گرفت تا این شخصیت‌ها را در کانون توجه قرار دهد. ماه گذشته، تریلر معرفی دو نفر را دریافت کردیم: Partio the Merchant و Osvaldo the Scholar. آن را در زیر بررسی کنید.

اول، ترونه، یکی از اعضای Blacksnakes، یک صنف دزدی که توسط والدینش اداره می شود (که به نظر می رسد افراد بسیار بدی هستند)، وجود دارد که مخفیانه بر شهری که او در آن زندگی می کند، حکومت می کنند. از نظر توانایی های گیم پلی، Throné می تواند آیتم های NPC ها را بدزدد و حتی بدون درگیر شدن در مبارزات، دشمنان را به کمین بیاندازد و بیهوش کند. هنگامی که او به نبرد می‌پیوندد، در شب، می‌تواند از توانایی Dark Blessing خود استفاده کند تا همه متحدان در حزب را به هم بزند.

سپس تمنوس کشیش، بازپرسی است که درگیر اختلافاتی است که مربوط به قدرتی است که بدعت گذاران علیه کلیسا بسیج می کنند. یکی از توانایی های Temenos این است که می تواند NPC ها را هدایت کند و آنها را به عنوان اعضای حزب رهبری کند. شما همچنین می توانید شخصیت های خود را مجبور کنید اطلاعات ارزشمندی را استخراج کنند اگر بتوانید آنها را در نبرد “شکستن” کنید. در طول نبرد، تمنوس می تواند از توانایی قضاوت مهتابی خود در شب استفاده کند تا تمام دشمنان را تضعیف کند و قضاوت پنهان خود را فعال کند، که می تواند نقاط سپر دشمن را بدون توجه به نحوه حمله آنها پایین بیاورد.

در همین حال، در تریلر جدید، مسافر هشت پا 2 اصناف با سیستم شغلی گسترده و فضای فانتزی جدید آن. با پیشرفت در بازی، می‌توانید علاوه بر کار اصلی هر شخصیت، قفل مشاغل ثانویه را باز کنید، سلاح‌هایی را برای هر دو کار تجهیز کنید و به فهرست گسترده‌ای از مهارت‌ها برای استفاده در نبرد دسترسی داشته باشید. اصناف مختلفی در دنیای بازی وجود دارد که بازیکنان می توانند با انجام درخواست ها به آنها بپیوندند تا مجوز خود را دریافت کنند. این امکان دسترسی به مشاغل ثانویه را فراهم می کند.

مسافر هشت پا 2 در 24 فوریه 2023 برای PS5، PS4، Nintendo Switch و PC عرضه می شود.نویسنده: Shubhankar Parijat