octopath traveler 2

در تریلر Octopus Traveler 2 شکارچی اوچت و داروساز کستی حضور دارند


Square Enix و Acquire Corp تریلرهای جدیدی منتشر کردند مسافر هشت پا 2، دو شخصیت اصلی پایانی اوچت و کستی را نشان می دهد. شخصیت و استعدادهای آنها را در زیر بررسی کنید.

برخلاف H’aanit در بازی اول، Ochette بیشتر شبیه یک دختر جانور است. اگرچه او گاهی اوقات با انسان ها درگیر می شود، اما زندگی نسبتاً آسانی دارد تا اینکه در مورد شب ماه قرمز باخبر می شود. او سه موجود افسانه ای را زنده می کند و برای مبارزه با مصیبت به راه می افتد.

Ochette می تواند مردم شهر را به مبارزه با هیولاها تحریک کند. البته برای کنار آمدن و دوستی هم می توانید از غذا استفاده کنید. او نه تنها می تواند هیولاها را بگیرد و برای مبارزه احضار کند، بلکه می تواند آنها را به آیتم تبدیل کند

کستی یک داروساز است که در دریا پیدا شده است. او هیچ خاطره ای ندارد و از مهارت های خود برای شفای مردم استفاده می کند، اما در گذشته او چیزهای بیشتری وجود دارد.

علاوه بر موارد شفابخش، Castti می‌تواند از مواد خطرناک در نبرد استفاده کند (تقویت باعث می‌شود منابع بیشتری مخلوط شوند). قدرت نهفته او، Every Drop Counts، به او این امکان را می دهد که بدون استفاده از مواد، معجون بسازد.

مسافر هشت پا 2 در 24 فوریه برای PS4، PS5، Nintendo Switch و PC عرضه می شود.نویسنده: Ravi Sinha