Octopath Traveler 1 برای PS5 و PS4 عرضه می شود – شایعه


از مسافر هشت پا این سری ابتدا به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ شروع شد، اما طی چند سال آینده برای تمامی پلتفرم ها منتشر شد. با این حال، هر دو بازی به طور کامل چند پلتفرمی نبودند. مسافر اختاپات، به عنوان مثال، این بازی از زمان انتشار نسخه اصلی سوییچ برای رایانه های شخصی و ایکس باکس نیز منتشر شده است، اما به طور عجیبی با وجود انتشار دنباله آن بر روی کنسول پلی استیشن، این RPG همچنان بر روی کنسول پلی استیشن منتشر نشده است.

اما ممکن است به زودی تغییر کند. همانطور که Gematsu اشاره کرد، اصلی است مسافر هشت پا اخیرا توسط هیئت ارزیابی بازی های دیجیتال تایوان برای PS5 و PS4 رتبه بندی شده است. جالب اینکه، مسافر هشت پا 2 همچنین برای Xbox Series X/S و Xbox One مورد ارزیابی قرار گرفته است و اخیراً به بیرون درز کرده است که ادعا می کند دنباله 2023 در اواخر این ماه برای کنسول های مایکروسافت منتشر خواهد شد.

با توجه به زمان لو رفتن و استقبال از آن در تایوان، به احتمال زیاد همه اعلان‌های مربوط به سریال در روزهای آینده با هم منتشر خواهند شد. در هر صورت، ما منتظر جزئیات جدید هستیم، بنابراین برای به روز رسانی های بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید