Nvidia RTX Remix به کاربران امکان می دهد قابلیت های RTX را به بازی های رایانه شخصی سنتی بیاورند.


RTX Remix Nvidia اکنون برای دانلود در دسترس است. RTX Remix تغییر دارایی‌ها، نور و بافت‌ها را برای بازی‌های PC قدیمی‌تر که از DirectX 8 یا DirectX 9 استفاده می‌کنند، آسان می‌کند.

RTX Remix که اساساً به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی بازی های رایانه شخصی کلاسیک را تغییر دهند، اولین بار در سپتامبر 2022 معرفی شد. تا زمانی که عناوین قدیمی از DirectX 8 یا DirectX 9 استفاده می کنند، کاربران می توانند از آخرین قابلیت های گرافیکی در بازی های قدیمی استفاده کنند.

این بدان معناست که بازیکنان می‌توانند بازی‌های قدیمی‌تر را با ویژگی‌های RTX مانند DLSS، نور ردیابی پرتو، و حتی ویژگی‌های پیشرفته‌تر مانند مه حجمی و روشنایی امتحان کنند. نرم افزار می تواند این کار را با استفاده از الگوریتم های پیچیده یادگیری ماشین انجام دهد.

زمانی که برای اولین بار معرفی شد، انویدیا از The Elder Scrolls 3: Morrowind برای نشان دادن ویژگی‌های RTX Remix مانند افزودن یک سیستم نورپردازی جدید به بازی و به‌روزرسانی بافت‌ها استفاده کرد.

در کنار RTX Remix، انویدیا Portal RTX را معرفی کرد که همچنین با استفاده از RTX Remix توسعه یافته است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *