“No Rest for the Wicked” نیازی به اتصال آنلاین برای تک نفره ندارد


برای کسانی که سوختند Suicide Squad: Kill the Justice League و بلبل هیچ گزینه آفلاینی وجود ندارد، بنابراین یک خبر خوب وجود دارد. گنادی کورول، یکی از بنیانگذاران و کارگردان فنی/تولید استودیو مون، بازی اکشن RPG را در توییتر فاش کرد. بدجنس خستگی ناپذیره برای تک‌نفره، اتصال آنلاین لازم نیست.

“با این اوصاف شر از ابتدا با در نظر گرفتن چند نفره ساخته شد، اما ما نمی‌خواستیم بازی آفلاین یک فکر بعدی باشد. ما همچنین می خواهیم حتی زمانی که کیفیت اتصال همیشه ایده آل نیست، بتوانیم در حال حرکت بازی کنیم. علاوه بر این، یک حالت آفلاین “غنی” وجود خواهد داشت، اگرچه معنای آن هنوز تایید نشده است.

بدجنس خستگی ناپذیره برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود. با این حال، Steam Early Access از 18 آوریل آغاز خواهد شد. فصل اول کمپین را می توان در کنار سیاه چال سلیم کروسیبل، جایزه ها و چالش های روزانه و هفتگی و باس مبارزات بازی کرد. بازیکنان همچنین می توانند در ماموریت های مختلف شرکت کنند و سلاح ها، مجموعه های زرهی و مهارت های مختلف را به دست آورند.

اولین آپدیت دسترسی زودهنگام چند نفره را اضافه می کند، اما تاریخ انتشار آن مشخص نشده است. Co-op از حداکثر چهار بازیکن پشتیبانی می کند و PvP نیز وجود دارد. ما جزئیات بیشتری را پس از انتشار نسخه دسترسی اولیه ارائه خواهیم کرد، بنابراین لطفا منتظر آن باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید