No Rest for the Wicked، قبل از دسترسی زودهنگام، تریلر راه اندازی را دریافت کنید


استودیوهای ماه بدجنس خستگی ناپذیره در تاریخ 18 آوریل برای رایانه شخصی از طریق Steam Early Access عرضه می شود. بنابراین، یک تریلر جدید منتشر شده است که تنظیمات و چالش‌هایی که بازیکنان با آن‌ها روبرو خواهند شد را نشان می‌دهد. آن را در زیر بررسی کنید.

بدجنس خستگی ناپذیره در جزیره ساکورا، قبیله سلیم با طاعون مبارزه می کند. در حالی که هیولاهای وحشتناک در جزیره پرسه می زنند، دولت محلی و نیروهای شورشی با هم اختلاف دارند. در تمام این موارد، بازیکنان می‌توانند برای حمایت از اکسپدیشن‌های خود و کمک به بازسازی منطقه مرکز شهر، خانه‌هایی را خریداری و تجهیز کنند.

Early Access شامل فصل اول کمپین، «تنوع عظیم» سلاح، زره، مهارت، جایزه‌ها و چالش‌های روزانه و هفتگی، ماموریت‌ها و موارد دیگر می‌شود. همچنین Selim Crucible Dungeon، یک فعالیت اصلی پایان بازی است.

پس از دسترسی زودهنگام، اولین به‌روزرسانی، بازی چند نفره را برای حداکثر چهار بازیکن با پشتیبانی از Co-op و PvP اضافه می‌کند. سایر محتوای آینده شامل مناطق بیشتر نقشه، دشمنان، رئیس‌ها، سلاح‌ها، فصل‌های داستان و موارد دیگر است. لطفا برای جزئیات بیشتر کمی صبر کنید. بدجنس خستگی ناپذیره همچنین در Xbox Series X/S و PS5 ظاهر خواهد شد، اما تاریخ انتشار آن تایید نشده است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید