بازی های Wicked Early Access هیچ وقفه ای ندارند و به طور متوسط ​​15 تا 25 ساعت طول می کشد


Moon Studio دو مترویدوانیا عالی ارائه کرده است. اوری در مورد بازی و پروژه بعدی من، بدجنس خستگی ناپذیرهدر جهتی کاملا متفاوت پیش می رود و به طور فزاینده ای امیدوارکننده به نظر می رسد. البته، اکشن RPG در دسترسی زودهنگام در Steam منتشر شده است و به بازیکنان این فرصت را می دهد تا تجربه خود را به دست آورند و ببینند که چگونه شکل می گیرد. همانطور که گنادی کورول، یکی از بنیانگذاران استودیو مون، جزئیات زیادی را ارائه می دهد، در حال حاضر چیزهای زیادی در حال انجام است. استخوان.

هنگامی که در یک توییت اخیر در مورد زمان های پخش از او پرسیده شد، بدجنس خستگی ناپذیره با توجه به عمق کلی سیستم و طراحی سطح “فشرده”، زمان بازی از بازیکنی به بازیکن دیگر متفاوت است، اما به طور متوسط، بازی اولیه احتمالاً حدود 15 تا 25 ساعت طول می کشد.

علاوه بر این، محتوای پایان بازی به شما امکان می دهد بازی را «حتی طولانی تر» انجام دهید. Koror می‌گوید که با توجه به تنوع سلاح‌ها، ران‌های ویژه، ست‌های حرکتی و غیره، دلایل زیادی برای بازگشت به بازی‌های تکراری وجود دارد.

“این واقعاً به نحوه بازی شما بستگی دارد، زیرا سیستم های متا زیادی، طراحی سطح متراکم برای کاوش، یک سیستم “زنده” برای بازپرداخت های دشمن و همه سیستم های قابل پخش دیگر وجود دارد. کورول نوشت. انتظار می‌رود اولین بازی در همه مناطق، از جمله کروسیبل، 15 تا 25 ساعت طول بکشد.

«کسانی که بیشتر با بازی پایانی، چالش‌ها، پاداش‌ها و متاسیستم‌های شهری درگیر هستند، برای مدت طولانی‌تری از همان مناطق لذت خواهند برد.

“و البته، سیستم کلاس نرم ما با 100 سلاح ارسال می شود که امکان مجموعه های حرکتی منحصر به فرد، سیستم های ویژه ران و انواع دیگر سفارشی سازی کاراکترها را فراهم می کند، بنابراین مردم می توانند قلمروها یا شخصیت های جدیدی را شروع کنند. امیدواریم از آزمایش با انواع مختلف لذت ببرید. سلاح ها و ساخت ها برای تنوع بیشتر و سبک های مختلف بازی. ”

بین بدجنس خستگی ناپذیره در طول دسترسی زودهنگام، استودیو مون قصد دارد بازی‌های چند نفره، کشاورزی، رئیس‌های جدید و مناطق نقشه، محتوای داستانی اضافی و موارد دیگر را اضافه کند.

پس از انتشار نسخه کامل، برای PS5 و Xbox Series X/S نیز در دسترس خواهد بود.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید