هیچ مهلتی برای توسعه دهندگان شرور برای اضافه کردن تنظیمات GPU در پچ بعدی وجود ندارد، مشکلات شناخته شده فاش شد


توسعه دهنده Ori، Moon Studio راه اندازی شد بدجنس خستگی ناپذیره دیروز برای دسترسی زودهنگام Steam منتشر شد و به دلایل مختلف نظرات متفاوتی را از سوی بازیکنان دریافت کرد. این شامل مشکلات عملکرد، عدم وجود کلیدهای درون بازی، متن ترجمه نشده و موارد دیگر است.

در یک پست جدید استیم، توسعه‌دهنده مشکلات شناخته‌شده‌ای را که به دنبال رفع آن هستند، بیان کرد. ما دائماً در حال بررسی و بهینه سازی عملکرد هستیم و به این کار ادامه خواهیم داد. با این حال، تیم قصد دارد “تنظیمات GPU را به زودی در پچ بعدی دریافت کند.”

می دانیم که هیچ مکثی در بازی تک نفره وجود ندارد، هیچ گزینه ای برای اتصال مجدد کنترل ها در بازی وجود ندارد و رابط کاربری فعلی فقط دکمه Xbox را نشان می دهد، اما هیچ ETA در تعمیر هنوز در دسترس نیست. ما در حال کار بر روی “بهبود و افزودن پشتیبانی نسبت ابعاد در طول زمان” و بهبود پشتیبانی زبان هستیم و بازیکنان تشویق می شوند متن ترجمه نشده را برجسته کنند.

در این میان، در اینجا به برخی از مسائل شناخته شده و راه حل های آنها اشاره می کنیم. آن را در زیر بررسی کنید. بدجنس خستگی ناپذیره در حال حاضر فقط برای PC Early Access موجود است، اما برای Xbox Series X/S و PS5 نیز در حال توسعه است.

مسائل شناخته شده با راه حل ها:

برخورد

  • ممکن است مواقعی پیش بیاید که در دنیا گیر کنید یا زمین بخورید. اگر گیر کردید، از منوی اصلی خارج شوید، در منوی قلمرو به قلمرو بروید و[最後のウィスパーから続行]از گزینه بازگشت به آخرین زمزمه ای که فعال کرده اید استفاده کنید.

از دست دادن غیر منتظره پیشرفت

  • اگر به هر دلیلی پیشرفت خود را از دست دادید، از منوی اصلی خارج شوید، به قلمرو در منوی قلمرو بروید و از نسخه پشتیبان خود برای بازگشت به ذخیره قبلی در قلمرو استفاده کنید.

کمک تجهیزات کنترل

  • اگر با عدم کارکرد کنترلر خود در بازی مشکل دارید، بررسی کنید که آیا ورودی Steam در Steam فعال است یا خیر.
  • کنترلرهای پلی استیشن تنها زمانی کار می کنند که Steam Input فعال باشد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید