دسترسی اولیه به No Rest for the Wicked 39.99 دلار هزینه دارد


پس از انتشار تریلر از بدجنس خستگی ناپذیرهاستودیو مون خلاصه‌ای از قیمت بازی RPG اکشن آینده خود را منتشر کرده است. Early Access 39.99 دلار / 34.99 پوند / 39.99 یورو قیمت دارد، اما از زمان عرضه تا 2 مه در ساعت 9 صبح PT، بازیکنان می توانند آن را با 10٪ تخفیف به قیمت 35.99 دلار / 31.95 پوند / 35.99 یورو دریافت کنند. تایید شده است که پس از خروج زودهنگام عنوان، قیمت افزایش خواهد یافت.

وقتی نوبت به قیمت‌گذاری منطقه‌ای می‌رسد، توسعه‌دهنده قیمت‌های پیشنهادی Steam و مجموعه‌ای از نسخه‌های اخیر را در نظر می‌گیرد. هدف دستیابی به قیمتی است که “شرایط محلی را در نظر بگیرد و ارزش زیادی برای محتوای دسترسی اولیه فراهم کند.” استودیو مون ضمن تاکید بر اینکه بازی آفلاین در دسترس خواهد بود، همچنین فاش کرد که هیچ نرم افزار ضد تقلب یا تراکنش های کوچک وجود نخواهد داشت.

بدجنس خستگی ناپذیره این بازی در تاریخ 18 آوریل از طریق Steam Early Access برای رایانه شخصی منتشر خواهد شد و فصل اول کمپین را به نمایش می گذارد. بازیکنان می‌توانند با باس‌های مختلف مبارزه کنند، از سلاح‌ها و تجهیزات مختلف استفاده کنند، یک شهر مرکزی بسازند، و حتی به سیاه‌چال Selim Crucible وارد شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های پس از راه اندازی ما از اینجا دیدن کنید و منتظر به روز رسانی ها باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید