گیم پلی جدید به No More Room in Hell 2 اضافه شد، دسترسی زودهنگام در هالووین 2024 آغاز می شود


اگر تعجب می کنید که چه اتفاقی افتاده است در جهنم 2 دیگر جایی نیست، دنباله مد تحسین شده توسعه یافته در موتور سورس Valve، خبرهای خوبی دارد. استودیو Torn Banner و Lever Games اعلام کرده‌اند که در هالووین امسال وارد دسترسی زودهنگام خواهند شد و تریلر جدیدی از گیم‌پلی این تجربه منتشر کرده‌اند. آن را در زیر بررسی کنید.

در جهنم 2 دیگر جایی نیست حداکثر هشت بازیکن را پشتیبانی می کند و دارای یک نقشه وسیع است که با مردگان غیرمجاز آلوده شده است. این مهم است که با هم تیمی های خود هماهنگ شوید، منابع را ذخیره کنید و برای بقا بجنگید. شما می توانید مواد منفجره، اسلحه و موارد دیگر را کشف کنید، اما مراقب باشید. وقتی می میری، تمام پیشرفت خود را به دلیل مرگ دائمی از دست می دهی.

برخی عناصر سرکش نیز وجود دارد، مانند افزایش سطح پاسخ دهندگان از طریق غارت و فراهم کردن دسترسی به وسایل و تجهیزات استارت. با این اوصاف، 4 کشته بر جای گذاشت – زامبی های متعدد می توانند کشنده باشند، مهمات محدود است و شما سرسخت ترین فرد نیستید.

در جهنم 2 دیگر جایی نیست جزئیات بیشتر در نمایشگاه PC Gaming در 9 ژوئن اعلام خواهد شد. بنر پاره شده نیز در 11 ژوئن میزبان پخش زنده خواهد بود. تا آن زمان با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید