No Man's Sky: به روز رسانی مداری با تعمیرات اساسی ایستگاه فضایی، نجات کشتی و غیره در حال انجام است.


Hello Games آپدیت جدیدی منتشر کرده است آسمان هیچ مردی، انجام تعمیرات اساسی در ایستگاه فضایی. اکنون رنگ‌ها، طرح‌های جدید و جزئیات بیشتری وجود دارد، اما مهم‌تر این است که اکنون رفتن به فروشگاهی که نیاز دارید راحت‌تر است. علاوه بر این، طراحی داخلی بسته به ایستگاه بسیار متفاوت است. تریلر معرفی را در زیر تماشا کنید.

کسانی که به دقت روابط خود را با نژادهای مختلف بیگانه ایجاد می کنند، می توانند از مزایایی مانند تخفیف در فروشندگان مرتبط نیز بهره مند شوند. شما همچنین می توانید در موج های تجاری شرکت کنید و از اسکنر اقتصادی کشتی خود برای فروش منابع مورد تقاضا با پول بیشتر استفاده کنید. صحبت از سفینه های فضایی شد، اکنون می توانید از روش نجات برای ایجاد کشتی های سفارشی و جداسازی کشتی های موجود در اجزای مختلف استفاده کنید.

همچنین ماموریت های ناوگانی وجود دارد که می توانید از ناوچه ها در اکسپدیشن ها پشتیبانی کنید یا در طول حملات به آنها کمک کنید (این بر پاداش های شما تأثیر می گذارد). تعلق به اصناف مختلف به شما پاداش های بهتری می دهد. و غیره.

آسمان هیچ مردی موجود بر روی Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch. Orbital بیست و هفتمین آپدیت رایگان از زمان انتشار در آگوست 2016 است، اما Hello Games نیز در حال کار بر روی بازی های جدید است. بدون آتش روشن کن. بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید