No Man’s Sky فصل تعطیلات را با بازگشت Expedition در سال 2023 جشن می گیرد


در جشن فصل تعطیلات، توسعه دهنده Hello Games است آسمان هیچ مردیسفر با زمان محدود از ابتدای امسال. این به بازیکنانی که ممکن است در ابتدا نتوانسته اند در این اکسپدیشن ها شرکت کنند اجازه می دهد تا جوایزی دریافت کنند.

همه چیز با Utopia Expedition آغاز می شود که تا 15 دسامبر در دسترس است. سپس بازیکنان می توانند تا 22 دسامبر در اکسپدیشن Singularity شرکت کنند. از 22 دسامبر تا 29 دسامبر، بازیکنان می توانند در اکسپدیشن Cartographer شرکت کنند. در سال 2021، قبل از پایان سفر وویجر در 8 ژانویه.

همه این اکسپدیشن ها به بازیکنان با آیتم های منحصر به فردی که می توانند در بازی اصلی استفاده شوند پاداش می دهند. به عنوان مثال، Singularity Expedition به بازیکنان با یک مجموعه سفارشی سازی شخصیت روباتی پس از تکمیل، و Cartographers به ​​بازیکنان با تعدادی جوایز، از جمله Exotic Wingpacks و Golden Vector Starships پاداش می دهد.

Hello Games اخیرا عنوان بزرگ بعدی خود را معرفی کرد.دوبله بدون آتش روشن کن، بازی جدید قرار است به همان اندازه بزرگ و جاه طلبانه باشد آسمان هیچ مردی. این استودیو در جریان مراسم The Game Awards 2023 این بازی را همراه با یک تریلر معرفی کرد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید